Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    zamierzam wrzucic tam troche bankrola i mam pytanie, kto z was tam gra juz dluzszy czas - interesuje mnie bowiem czy nadal maja problemy z rozlaczaniem - nie chce zostac rozlaczony wtedy jak w puli bedzie moja kaska - przy okazji - jak sie tam gra, nadal jest tam tak latwo jak to wszedzie opisuja i czy po dluzszym czasie nie przeszkadza ta mierna oprawa graficzna, z gory dzieki za wasze wrazenia i odpowiedzi

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Mi bardzo sie podoba oprawa graficzna pacifica.Natmiast co do rozłaczania to o dziwo od jakiegos czasu nie mam z tym problemu..moze coś zmienili.
    Ogólnie to poleceam ten pokerrom.


    pozdro

  3. #3
    Od niedawna zaczołem tam grać ale strasznie dziwny to poker??????????
    Sam niewiem czy to przestą oprawe graficzną czy przez zachowanie innych graczy ,wogle rozdawanie kart jest strasznie podejrzane.......... ocencie sami

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Rozłączenia się zdarzają, ale ogólnie fajnie się tam gra, przedewszysktim dlatego, że można grać tylko na 1 stole i ludzie wchodzą ze wszystkim.
    Pozatym mają niezły referal bonus a jak się zapiszesz z globalpokerbooks.com to dostaniesz dwie książki albo zestaw żetonów.

  5. #5
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    gram głównie na pacificpoker i nie narzekam.Problemy z łącznością mam raczej tylko w czasie startu turniejów. W czasie gry jest już ok.

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez triox
    Rozłączenia się zdarzają, ale ogólnie fajnie się tam gra, przedewszysktim dlatego, że można grać tylko na 1 stole i ludzie wchodzą ze wszystkim.
    Pozatym mają niezły referal bonus a jak się zapiszesz z globalpokerbooks.com to dostaniesz dwie książki albo zestaw żetonów.
    dostales juz te ksiazki albo zetony? jesli tak to dlugo sie czeka?

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Ja nie zamawiałem jeszcze ale jak sie doczytałem to żetony wysyłaja tylko w USA, ale ksiazki wysylaja na caly swiat

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Ja już byłem wcześniej zapisany, więc się nie kwalifikuję, ale dziewczyna się zapisała i właśnie jest w trakcie wyrabiania 250 rączek.

    Dam znać jak sie to skończy, ale pewnie trzeba liczyć z 3 tygodnie na przesyłkę.

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez triox
    Ja już byłem wcześniej zapisany, więc się nie kwalifikuję, ale dziewczyna się zapisała i właśnie jest w trakcie wyrabiania 250 rączek.
    Dam znać jak sie to skończy, ale pewnie trzeba liczyć z 3 tygodnie na przesyłkę.
    a jakie ksiazki sobie zamowisz? ja bym sobie np. wzial Ciaffone'a (PL/NL) i jeszcze jakas, moze ToP, HoH

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez barlogos
    Mi bardzo sie podoba oprawa graficzna pacifica.Natmiast co do rozłaczania to o dziwo od jakiegos czasu nie mam z tym problemu..moze coś zmienili.
    Ogólnie to poleceam ten pokerrom.
    aha, czy wyplaty na Netelera rzeczywiscie trawja tam tak dlugo jak pisal koles na pokertips.org - do 4 i 5 dni? czy moze juz krocej?