Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    151
    Witam!
    Mam do Was pytanie. Turki sit&go na 20 osob lub takie ze 100 uczestnikami wiem mniej wiecej jak rozgrywac jednak zauwazylem ostatnio ze mam problem z turniejami z liczba uczestnikow przekraczajaca 1000.

    Macie moze jakies rady jak rozgrywac takie turnieje? Ile grac rak? Grac luzno czy moze tight?

    Ostatnio gralem turek 179k$ guaranted (wygralem satelitke) i po podwojeniu sie w 2 rece z KK potem nie wiedzialm ze bardzo jak podejsc do tego turnieju. Przyczaic sie czy zaczac grac luznie z kartami typu Q9s itp.? (i to moj problem bo majac te 4k po podwojeniu sie niektorzy mieli juz po 10 wiec nie wiem czy grac agresywnie czy czaic sie)

    btw odpadlem po godzinie z drawem do strita...
    Ostatnio edytowane przez mlody87 ; 01-06-2008 o 20:16

  2. #2
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    grasz tight az dojdziesz do kasy, albo jak blindy zaczynaja cie gonic. Jak jestes w kasie, grasz loose, im wyzsze blindy i ante tym bardziej loose.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 14-06-2008 o 22:35 Powód: usunięty zbędny cytat

  3. #3
    to zalezy od twojego M jak grac poczytaj http://www.pokertexas.pl/ i http://www.poker1.pl/ sa tam opisane tego typu sytuacje a gre loose zacznij na bubblu to szybko zbudujesz stacka (male stacki beda czekac az dojda do platnych i oddadza ci polowe stacka z blajndow) a najczestsze bledy to wlasnie granie tight i probowanie czekac na to az sie bedzie w kasie

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    All in w 1 ręce i albo double up albo nowy turniej

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Młody, polecam ten filmik instruktażowy

    http://www.pokersavvy.com/poker-vide...it-n-go-all-in
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 15-06-2008 o 01:29

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    LOL, "double blue, we gotta do it"

  7. #7
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    "double blue, you know what to do" rotfl

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    All in w 1 ręce i albo double up albo nowy turniej
    o kurcze od porażki naszych w ME tak się nie uśmiałem.

    PS a co dalej w przypadku podwojenia (potrojenia, poczworzenia??). bo swoją drogą nie znalazłem wątku o takiej grze, a często to stosuję. Odpalam kilka roomów, zapisuję się do wszystkich freerolli i ile się da z wpisowym micro na kilka tysięcy twarzy i nie patrząc nawet co dostanę wszędzie allin. Potem 2 ręka powtórka. Następuje redukcja do grywalnej liczby stołów. W końcu wyłaniają się 2-4 dobre stoły gdzie mozna powalczyć o final table. Ciekawym spostrzeżeniem jest fakt, że prawie nigdy nie zdarzyło mi się odpaść od razu ze wszystkich stołów. Z drugiej strony raz miałem sytuację, w której wygrałem wszystkie stoły. Doszło do tego że nie nadążałem się allinować )) A było tego z 20 sztuk

  9. #9
    beka beką

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez dhaetr_tech Zobacz posta
    ja dodatkowo zioło palę i się onanizuję.

    PS aż dziw ze na nl10 jeszcze ktoś cienki został. Sami wymiatacze łatwą kaske koszą

    Cytat Zamieszczone przez dhaetr_tech Zobacz posta
    o kurcze od porażki naszych w ME tak się nie uśmiałem.
    a mi czasami mówia ze jestem nienormalny