Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    hej, niedawno zaczalem pstrykac w pokera, nlh 2$ headsup raczej wygrywam 3 na 4. Ogolnie poziom jest ultraslaby, nie ma zadnych regularsow, no ale rake tez jest nie do przejscia na tych stawkach.

    Nie mam za bardzo bankrollu na eksperymentowanie. Do jakich stawek oplacaloby mi sie grac SNG heads up?

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    heads up za 2$ ?? poziom chyba wszedzie bedzie taki sam jesli takie sa czyli zerowy

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Rany co za temat
    Do jakich stawek oplacaloby mi sie grac SNG heads up?
    Nie sądzisz że to zależy od twoich umiejętności?

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    nie dziwię się że nie ma regularsów na 2$.Faktycznie rake pewnie wynosi 25c?.Ja mało gram hu ale jak już to 50$ badz rzadziej 25$.Tutaj wynik 3 na 4 byłby już wyczesanym osiągnięciem lol

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    regularsi na sng 2$ ? mocarne

    a do jakich stawek oplaca sie grac ? do tych do ktorych sie wygrywa Ale ogolnie nie wiem jak jest sens grania sng HU - to w ogole mija sie z celem IMO, lepiej jak najszybciej przejdz na cash.

    pozdr

  6. #6
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    regularsi na sng 2$ ? mocarne

    a do jakich stawek oplaca sie grac ? do tych do ktorych sie wygrywa Ale ogolnie nie wiem jak jest sens grania sng HU - to w ogole mija sie z celem IMO, lepiej jak najszybciej przejdz na cash.

    pozdr
    jasne, tyle ze na ftp nie ma headsup cash games na niskich stawkach, a tak na cash chcialbym przejsc jak bede mial jakis bankroll, gralem sng 18 osob, 55$ za 1sze miejsce, po to zeby zobaczyc 3 donkow callujacych moj reraise all in KK z QJ, Q4, A5. Trzeba miec stalowe nerwy... Dlateog sie pytam o HU na troche wyzszy stawkach, bo jak juz grac z niskim bankrollem to juz wole sie czegos nauczyc :P

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    pograj te dwójki aż zrobisz ok 50 usd (10bi w zupełności wystarczy) i od razu wchodź na piątki. poziom niewiele się różni od dwójek a niższy rake. i odtąd wdrożysz bm i powinno być ok. sugeruje 30 bi. powinno wystarczyć

    jeszcze na $10 poziom słaby, wiec mozna spokojnie wygrywac grajac typowe abc i bez doswiadczenia,
    a grac hu sie opłaca, believe you me...

    powodzenia

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    regularsi na sng 2$ ? mocarne

    a do jakich stawek oplaca sie grac ? do tych do ktorych sie wygrywa Ale ogolnie nie wiem jak jest sens grania sng HU - to w ogole mija sie z celem IMO, lepiej jak najszybciej przejdz na cash.

    pozdr
    Nie ma praktycznie gier nl hu cash na niskich stawkach. Jezeli ktos pogrywa za 2$ to pewnie nie ma bankrolla nawet na nl 10. na ftp i na wielu sitach hu casch zaczynaja sie dopiero od nl50. I dobrze, na nl 10 rake zjadlby stacki obu graczy dosc szybko W zasadzie ponizej nl200 rake jest nieproporcjonalnie duzy do stawek.


    Na wielu euro poker roomach roi 20% na 50 i 100 a pewnie i wyzej nie jest niczym niespotykanym.

    Grajac 20 gier dziennie z takim roi na 100 wyciagniemy 130k $ rocznie.
    Przy minimalnych swingach.

    Swingi w hu cash sa najwieksze, swingi w sng hu najmniejsze, 20 bi na nizszych stawkach w zupelnosci wystarcza. Jak wyciagam kase z pokerowaego konta to zawsze zostawiam sobie 10 bi na gre, nigdy sie jeszcze nie splukalem, ani nawet nie bylem tego blisko.

    Wniosek : niskie stawki zdecydowanie sng hu.
    Srednie nl200 - nl2000 - do wyboru, co komu lepiej idzie.
    Wysokie nl2000+ - juz tylko cash pozostaja.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    ale granie sng hu to tak jakbys wyjechal do Australi na Wielka Rafe Koralowa nurkowac, nie wziawszy wczesniej ze soba butli Jezeli jestes dobry pokerzysta to o wiele wiecej wygrasz na cashach bo bedziesz umial wiecej wyciagnac od stiltowanego przeciwnika niz tylko jedno wpisowe, nie mowiac, ze granie cashowek jest o wiele bardziej atrakcyjnje. Wieksze swingi = wieksze ryzyko = wiekszy zysk (dla tego lepszego). To byla tylko adnotacja do przedzialu "Srednie nl200 - nl2000 - do wyboru, co komu lepiej idzie." bo na najnizszcyh limitach czasami rzeczywiscie lepiej jest znalezc sobie cos innego

    pozdr

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Zgadzam sie, ze w tym przedziale granie cash moze byc bardziej profitowe niz sng.
    Dlatego na pytanie do jakich stawek oplaca sie grac sgn hu, mozna pokusic sie o odpowiedz, ze do 200, 300 $. Potem juz chyba faktycznie gracz ktory miazdzy nl1000 hu cash, zarobi wiecej niz gracz sng hu 1000.

    A kolega JaysonRR wybral chyba najlepszy sposob by zbudowac szybko bankroll. Tylko przeskocz szybko na nieco wyzsze stawki, bm wg sinobrodego brzmi rozsadnie.