Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: easy fold?

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    ***** Hand 621919260 *****
    5.00/10.00 Texas Hold'em (No Limit) - 2007-05-20 02:29:09
    Table TH 228 (Real/Cash Game)
    Seat 1: thecortstr (2987.51)
    Seat 2: Plata (1721.75)
    Seat 3: Heskey (392.00)
    Seat 4: Hero (1890.77)
    Seat 5: w*GN*poker (629.31)
    Plata post SB 5.00
    Hero post BB 10.00
    ** Deal **
    Hero [, ]
    *** Bet Round 1 ***
    w*GN*poker Call 10.00
    Plata Call 10.00
    Hero Raise to 40.00
    w*GN*poker Call 40.00
    Plata Call 40.00
    *** Flop(Board): *** , ,
    *** Bet Round 2 ***
    Plata Check
    Hero Bet 90.00
    w*GN*poker All-in 589.31
    Plata All-in 1681.75
    Hero??

  2. #2
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Raczej ... Od tego GN, moim zdaniem jestes lepszy, zlapal T z dobrym kickerem (KT?, moze AT) Ale ten drugi ... Jego bym sie bardziej obawial, set, a na pewno 2 pary... Nie ma overpairy, reraisneli by to preflop ...

    Jestem bardzo ciekaw wynikow bo moim zdaniem foldnales po chwili namyslu, krotkiej

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Wchodzi w gre tez 89 ... no nie wiem, mogli miec sporo ukladow ale moim zdaniem JESTES GORSZY i easy fold........

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Troszke dziwnie sie czuje, wlaczajac sie w topic zalozony przez nieco bardziej ode mnie doswiadczonego pokerzyste - niemniej jednak postaram sie wyrazic konkretnie swoja opinie, skoro o to pytasz

    Gra na NL 1000 rzadzi sie swoimi prawami - czasami wskocze tam shortstackiem i dostrzegam znaczna roznice w agresji i sposobach rozgrywania rozdan niz na NL 200 i NL 400, gdzie regularniej pogrywam.

    Do czego zmierzam? Ano wlasnie do tego, ze dwoch ziomkow moglo zrobic taki numer nawet z... flushdrawem

    A skoro dales to rozdanie, to na bank musialo sie wydarzyc cos ciekawego...

    W mojej ocenie w*GN*poker ma Axc, a Plata 89s i straighta na reku. Poza tym generalnie zawsze z JJ przy raise i reraise przeciwnikow odpuszczam, tak wiec i tutaj zrzucilbym te reke bez zawahania.

    Pzdr

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    fold, i tylko jedna uwaga, przy dwóch limperach, na pewno nie zreraisowałbym tylko do 40, przynajmniej do 60. To czasami dosyć istotne.

    Pozdr
    warsaw

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    fold, i tylko jedna uwaga, przy dwóch limperach, na pewno nie zreraisowałbym tylko do 40, przynajmniej do 60. To czasami dosyć istotne.

    Pozdr
    warsaw
    jw albo więcej! na moje oko po procentach możemy tu być w plecy, niech jeden ma AKs AQs i ma lepsze equity niż my, to już nawet nie sytuacja typu reverse implied odds, bo alliny poszły, a drugi? a co bijemy? 99? 88? dla mnie fold, w dłuższym okresie czasu będziemy tu przegrywać imho, w chwili obecnej bijemy na razie drawy i durne układy typu AT i inne wynalazki

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    eaaaasy fold. i raise more preflop

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    fold, i tylko jedna uwaga, przy dwóch limperach, na pewno nie zreraisowałbym tylko do 40, przynajmniej do 60. To czasami dosyć istotne.

    Pozdr
    warsaw
    2 limperach?
    dla mnie jest 1 limper, bo drugi gracz jest na sb i z oddsami 5-1 sprawdza z kazda reka
    poza tym standartowy raise HERO to wlasnie 4bb, chyba ze przy pełnym stoliku jak jest jakis limper to 5bb

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    IMO lepszy pomysł to 4xBB + (ilość limperów x BB) i dodatkowo jak jesteśmy OOP to więcej.

    Co nie zmienia faktu, że teraz należy foldnąć (chociaż isolation bet ze strony SB z flush drawem również możliwy) .

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    254
    Pierwszy robi all-in z top parą/flush draw/str8 i wiele inny kombinacji, a drógi zagrywa all-in nie dlatego, że ma nuts, lecz po to aby ciebie wygonić, wyglada mi na karte typu KT i chce sam zostać z shortstack'iem. Możliwe, że warto walczyć o side pot, z drugiej strony można spasować i nie pchać się w walke...

    __
    TT