Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Seat 1: HERO ( $48.94 USD )
    Seat 2: MUCKEMSAYDUR ( $28.58 USD )
    Seat 3: clairedavis ( $14.46 USD )
    Seat 4: XxxTGAxxX ( $25.74 USD )
    Seat 5: iAmGay ( $29.73 USD )
    Seat 6: IronManIIl ( $20.20 USD )
    IronManIIl posts small blind [$0.10 USD].
    HERO posts big blind [$0.20 USD].
    Dealt to HERO [ ]
    MUCKEMSAYDUR folds
    clairedavis calls [$0.20 USD]
    XxxTGAxxX raises [$0.80 USD]
    iAmGay folds
    IronManIIl folds
    HERO calls [$0.60 USD]
    clairedavis calls [$0.60 USD]
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    HERO checks
    clairedavis checks
    XxxTGAxxX bets [$1.80 USD]
    HERO calls [$1.80 USD]
    clairedavis calls [$1.80 USD]
    ** Dealing Turn ** [ ]
    HERO checks
    clairedavis checks
    XxxTGAxxX checks
    ** Dealing River ** [ ]
    HERO bets [$2.40 USD]
    clairedavis folds
    XxxTGAxxX raises [$23.14 USD]
    HERO folds
    XxxTGAxxX wins $32.81 USD from main pot


    zupełnie sie tutaj pogubiłem. Gram 9 stołów i akurat w tej ręce jakoś za dużo kwestii i mało czasu, żeby wykombinować co i jak.
    Koleś co limpował to kompletny idiota. Staty 55/7 i w zasadzie nie ma nad czym debatować. Jest raczej CS i strasznie pasywny. Potrafi sprawdzić z 3 parą flop turn river.
    Koleś co podbijał jest raczej regiem. 21/17, na każdej pozycji ma taki sam Vpip/Pfr po 1000 rąk, czyli raczej pozycja go nie interesuje. Cbet 75% i tyle co mam na temat jego gry.
    Nawet nie wiem co napisać odnośnie ręki. Włącza mi sie mod pazery, co to chce 2 stacki wyciągnąć.
    Na flopie, nie chciałem wyrzucać donka, a do tego miałem nadzieje, że zagra alina z drawem lub jakimś silnym K. Na turnie liczyłem na ch/raise jesli ktoś postanowi zabetować dla ochrony K, lub może uderzyć z drawem. Ciężko mi grac takie pule w muti way pocie. Każde zagranie oprócz fold wygląda mocno i kolesiom włącza sie pasywna gra.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    fold pre ? jezeli jak piszesz koles ma szeroki range to moze sie nie oplacac setmining oop, nawet jesli zalozysz ze fisz jest na 100% w puli i nie bedzie l-rr robil

    as played chyba bym ch-r flop gral - dosc skoordynowany flop, sporo drawow moze sie zaczepic, fisz moze miec duzo broadwayow z oesd, dwoma parami albo para i runner runner

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No bez jaj. 3BB to za dużo? Dla mnie standard to call ip 6 BB 3 bet(choc tutaj jest to słabe)

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ja preferuje fastplay na flopie bo stol jest taki, ze czesto zostaniesz obstawiony na drawa i ktorys z nich moze sie zestackowac z toppair. As played bardzo ciezko byloby mi to zrzucic, zagrales tak weak, ze Twoja reka w zadnym wypadku nie wyglada na seta a jest dosc prawdopodobne ze gosc zagra podobnie AJ.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    No bez jaj. 3BB to za dużo? Dla mnie standard to call ip 6 BB 3 bet(choc tutaj jest to słabe)
    ostatnio sie zastanawiam czy w ogole setminig bez pozycji na ogarniajacego rega z szerokim zakresem ma sens nawet w single raised pot. myslisz ze zarobisz wystarczajaco czesto ?

    przestawiam sie z fr na sh i ostatnio gdzies znalazlem info mniej wiecej 'polub suited broadwaye, mniej setminingu'

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Nie no nie popadajmy w paranoje, foldowanie PP za 3 bb more to imo duzy błąd.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Sam mam problem z grą z małymi parami. Na pewno gram w najlepszym wypadku średnio(pre flop). Jednak jak sprawdzałem sobie małe pary w 3 betowanych pulach( call ip) to jestem na żałosnym plusie. Jesli chodzi o to rozdanie to jest to absolutnie call. Tym bardziej że mam takich kolesi. Flop 8 high i TT rega mogą sie zestakować, nie mówiąc już o donku.

    Co do leada, to jest to na pewno dobra opcja, jednak cieżko jest potem jak dojdzie draw foldować(przynajmniej mi). Zawsze zakładałem sobie, że takie pule bez pozycji gram agresywnie i daje innym szanse na popełnienie błędu. Jednak wtedy mam wrazenie że wyrzucam TP, które to przy ewentualnym leadzie bedą sprawdzać.

    Co do rivera to był to dla mnie easy fold. Sprawdzałem pasywnie flop i grałem check turn. Koles musiał myśleć o TQ w mojej perspektywie. Jesli weżmiemy pod uwagę jego podejście do pozycji i limpującego donka to nie sądze że miał właśnie QT. Tym bardziej, że bylismy deep.

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    easy fold ? jeżeli nie sądzisz, że mial tam QT to raczej IMO nie jest to easy fold

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 71.429% 71.43% 00.00% 10 0.00 { 5h5s }
    Hand 1: 28.571% 28.57% 00.00% 4 0.00 { AJs, A5s, QTs, AJo }

    Niestety nie sfolduję tego. Biję Cię tak na prawdę tylko QTs, bo setów by nie czekał, a są też inne ręce, które gość może uważać za mocne.

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No seta pewnie nie ma. Jednak jedyne rece jakie mógłby tak zagrać to ... chyba AJ i właśnie QT. Mam tendencje paranoiczne i zbyt czesto obstawiam kolesi na silna ręke, ale tutaj widze tylko QT. Tym bardziej, że od słabszych asów value nie dostanie. Setów wyrzucić na pewno sie nie spodziewa. Nie widzę sensu grania w ten sposób innej ręki