Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    5
    Witam wszystkich życzliwych forumowiczów

    Po 2-miesięcznym (!) downswing na Bossmedia postanowiłem zmienić room na iPoker. Idzie o wiele lepiej, ale mimo wszystko nie spoczywam na laurach. Chce nadal udoskonalać swoją grę.Dlatego proszę o konstruktywną krytykę co do moich statystyk Rozegrałem 23k+ rąk. Gram 2 tygodnie. 2.11 BB/100. Gram na NL20.



    Uploaded with ImageShack.us

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Hmm nie wiem czy to był downswing ale popraw różnicę między VPiP a PFR..
    Po prostu więcej betuj preflop, żeby ta różnica była bardzo mała. (np. 15/12)
    I zwiększ agresję po flopie bo widzę że AF słaby.
    3bet imo ok.
    Gdy to poprawisz to z tego 2BB skoczy Ci na 5-6.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    5
    dzięki za look na staty. Mowisz ze nie wiesz czy to byl downswing... na podstawie zlych statystyk i mojej prawdopodobnie zlej gry czy moze chodzi Ci o "specyfikę" room-u jakim jest Bossmedia? Pytam z ciekawości, żadnych pretensji o wypowiedz.

    Bo chyba nie da sie zaprzeczyc ze Bossmedia jest niezle pokręcony...

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    no jeśli wierzysz dalej w jakieś teorie spiskowe to to na 90% nie byl downswing ;d popraw gre i tyle

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    5
    absolutnie nie wierze w zadne teorie spiskowe,ale jesli po 2 miesiacach z KK,QQ,JJ jestes w sumie ponad 200e w plecy, a AA przynioslo tylko 25e zysk, ponadto set przyniosl niewiele ponad 100e zysku,<mam porownanie z wynikami dla takich ukladow z konta na ktorym gralem wczesniej, dlatego pisze o negatywnie o takich wynikach> to wtedy zaczyna sie watpic we wszystko xD

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Ile tysiecy rąk zagrałeś? Wrzuć screeny gdzie masz pokazane procentowe wygrane z KK,QQ,JJ i AA itd

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Cytat Zamieszczone przez michal401 Zobacz posta
    dzięki za look na staty. Mowisz ze nie wiesz czy to byl downswing... na podstawie zlych statystyk i mojej prawdopodobnie zlej gry czy moze chodzi Ci o "specyfikę" room-u jakim jest Bossmedia? Pytam z ciekawości, żadnych pretensji o wypowiedz.

    Bo chyba nie da sie zaprzeczyc ze Bossmedia jest niezle pokręcony...
    Na podstawie statów. Jeśli oczywiście tam miałeś podobne. Mogło to też się spotkać z małym downswingiem ale uznałeś że jest to 2 miesięczny zamiast np. tygodniowy.
    Na bossmedii nigdy nie gralem więc nie wiem

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez mordivgor Zobacz posta
    I zwiększ agresję po flopie bo widzę że AF słaby.
    Za to AFq wygląda nieźle. Wniosek: betujesz/raisujesz odpowiednio często, po prostu zbyt rzadko foldujesz.