Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    z upoważnienia SNPWPK Janiego, umieszczam informację, iż w najbliższą sobotę o 12.00 odbędzie się cykliczny turniej z rebuyami (50+5, nieograniczona ilość rebuyów przez pierwsze 4 poziomy oraz addon) w barze alternatywnym na Imielinie, czyli miejscem zmagań WLP. Zapraszam wszystkich chętnych.

    Pozdr,
    Warsaw

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Nie wytrzymam z waszymi terminami tych turniejów. Chiałbym przyjechać, ale za każdym razem jakiś lewy wybieracie

    Na przykład 29 kwietnia, to Warszawa przyjeżdża do nas, do Kielc. Jest mecz Korona - Legia i mam już kupione bilety.

    Może następnym razem się uda :?

    Sting

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    To prawda, jest mecz, a poza tym to Majówka - wiele osób (w tym także moja skromna osoba) ewakuuje się z miast celem wypoczynku i małego oderwania się od codzienności. Cóż, trudno, może następnym razem.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Niestety przez cały maj Clipper będzie miał zajęty lokal w weekendy dlatego zdecydowaliśmy tak na ostatnią chwilę zrobić ten turniej. Kolejny dopiero w czerwcu. Postaram się dać informację na 2 tygodnie przed turniejem żeby dać szansę graczom z poza Warszawy tak zorganizować sobie czas aby mogli nas odwiedzić - chociaż mam nadzieję że w tym tygodniu też wpadnie do nas z wizytą ktoś z poza WLP.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    338
    cos mi sie wydaje,ze niektorzy to juz od piatku do re-buyi przyzimuja :wink:

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    czestochowa
    Posty
    212
    Warsaw po pierwsze gratuluje ci wygranej w LODZI (respect) i ten fajnie sie gralo i zartowalo z toba w sobote na turniejowym stoliku .
    Mysle ze kilka osob z czestochowy sie zjawi , znaczysie ja bede kusicielem do tego wyjazdu :P, takze mam nadzieje ze do zobaczenia w sobote , 3mcie sie .


    GOOD LUCK !!! and may the flop be with you !!! :twisted:

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    czestochowa
    Posty
    212
    Jeszcze jakbyscie mogli jakis dokladniejszy adres klubu podac to byloby fajnie , dzieki :P

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Bar Alternatywny
    ul. Szolc Rogozińskiego 1

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Oto wyniki dzisiejszego turnieju:

    1. Doli
    2. Karaś
    3. Karelli
    4. Łysy
    5. Pawcio
    6. Doti
    7. Kirek
    8. Kloszard
    9. Kosmix
    10. Mipi
    11. Jerste
    12. Clipper
    13. Roni
    14. Jani

    Dzisiejszy turniej sponsoroway literki J, A, N, I a mimo tego odpadłem jako pierwszy (mam nauczkę że AA trzeba pasować) :?

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    338
    Szacunek Doli, taka strate odrobic!! Musialo sie dziac w HU