Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Yo, ma ktoś aktywnego linka do HG Pacyfica o ile taki jest do pobrania w sieci za free, bo coś nie mogę znaleźć, na oficjalnej stronce PT patrzyłem, ale już nie aktywny przynajmniej u mnie, na innych co widziałem tylko chyba do kupienia :/

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    a po co hand grabber?

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Czytałem właśnie tutaj, że do Pacifica potrzebny w celu wrzucenia historii rąk do PT, chyba, że się mylę ? Na dysku nigdzie nie ma historii, nie mogę znaleźć, może znasz ścieżkę ?

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    PT dziala normalnie na Pacifiku, korzystalem 2 tygodnie temu.

    PokerTracker - Online Poker Tracking & Analysis Software Tool

    tutaj jak skonfigurowac

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    A jednak.... thx

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    A da radę ściągnąć jakoś te łapy, które już rozegrałem, bo będzie jakieś 4-5k czy muszę pisać do supportu ?

    EDIT: ok, właśnie skontaktowałem się z supportem, w ciągu godziny będę miał historię na mailu.
    Ostatnio edytowane przez Akindu ; 01-08-2009 o 19:56

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    ok, mam trochę rąk z ostatniej sesji, chciałem z importować do PT2, ale coś jest nie tak, PT mi ładnie śmiga ostatnio grałem na ipoker i 0 problemów, na innych roomach też, ale tutaj i tak coś jest nie tak, taki komunikat jak poniżej (załącznik) nie wiem z leksza ocb, jednak trzeba jak najszybciej kupić HM'a albo PT3 ...
    Pliki z historią rąk to normalne pliki textowe.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  8. #8
    PT2 chyba tego nie obsluguje.

    Polecam HM. Jestem z niego bardzo zadowolony na pacificu.

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Cytat Zamieszczone przez eryk Zobacz posta
    PT2 chyba tego nie obsluguje.

    Polecam HM. Jestem z niego bardzo zadowolony na pacificu.
    Obsługuje, bo grałem nim już na 888, tyle, że miałem wtedy wersje 2.1903d bodajże, a teraz mam jakąś 2.17.03j albo coś mam z kompem, albo coś z PT jest nie tak ;/

  10. #10
    Ale wciaz uzywasz hand grabbera?

    Bo dwa miesiace temu pacific dodal opcje zapisywania rozdan na HDD, i hand grabber nie jest potrzebny.

    Nie jestem pewien tylko, czy PT2 zostal uaktualniony na ten format rozdan, stawiam, ze raczej nie.

    Z podanych wersji, wyglada, ze teraz trafila ci sie jakas starsza. Tylko czy to wersja PT2, HG czy softu pacifica? W kazdym razie jesli poprzednio dzialalo, to chyba musisz dorwac nowa wersje oprogramowania.