Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Zmiany na forum

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Po pewnej nienajprzyjemniejszej dyskusji postanowilem nieco zaostrzyc zasady postowania, od tej pory pisac i odpowiadac moga wylacznie osoby zarejestrowane, czytac mozna oczywiscie bez problemu bez rejestracji.

    Poniewaz wycialem troche postow, ktore nic nie wnosily a byly po prostu chamskim wyzywaniem sie, dlatego tez na przyszlosc nie dziwcie sie ze wszystkie tego typu posty oraz zwiazane z nimi odpowiedzi bede kasowal, bo zaczyna sie robic niezly burdel, jak chcecie sie powyzywac to wymiencie sie numerami telefonow, gg, czy czegos tam jeszcze, wyzwijcie na headsupa, zeby sprawdzic sie i tyle.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    57
    Jak najbardziej popieram. Rzeczywiscie ostatnio duzo bylo postow "nie na temat".
    Ale dlaczego goscie nie moga zadawac pytan? Przeciez nie kazdy niezarejestrowany to od razu glupi, chamski gowniarz. Jak ma normalne pytanie, nie widzialbym problemu.

    Ale oczywiscie szef ma zawsze racje. A jak nie ma racji, patrz punkt pierwszy.

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Zarejestrowac sie nie jest az tak ciezko zeby sprawialo to wielki problem, jak ktos chce zadac pytanie to sie zarejestruje i tyle, a zeby napisac jakas glupote na pewno nie bedzie sie ludziom chcialo tego robic.

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Ja, przy ostatniej okazji, byłem za tym, żeby pozwolić pisać gościom, ale ostatnio zrobił się na forum taki ruch, że może faktycznie choć troszeczkę ułatwi to utrzymanie porządku. Swoją drogą wczoraj chyba po raz pierwszy nie chciało mi się nawet czytać wszystkich postów na forum :wink: Może dlatego przegapiłem tą zapewne interesującą wymianę zdań, o której piszesz Doli powyżej.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Lol, jestem jedynym gościem, który może teraz pisać na forum

    ... w ShoutBox'ie 8)

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    o polityce nie mozna,
    o religii nie mozna,
    o sporcie nie mozna,
    a o seksie mozna?

    ps.
    ja oczywiscie jak najbardziej jestem za czesciowa cenzura.
    w glowach im sie od tej wolnosci i ciurlania poprzewracalo.

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Napisalem, niechetnie widziane sa ...

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cóż to moje piękne oczy widzą - nowe bannerki

    Tylko jakoś dziwnie się teraz forum czyta...

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Mnie też się nie podoba że forum zostało zepchnięte na bok przez reklamę :?

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    EJ, to nie reklama, tylko poker roomy na ktorych lubie grac i ... nie wiem jak to usunac ;P.
    Co do przesuniecia to tak jakos mi sie podobalo, btw. brat dostal ode mnie zlecenie zrobienia fajnego layoutu tak wiec za jakis czas i tak to sie zmieni, i to mysle na duzo lepiej . A tymczasem klikac w banerki ;p zbieram na mieszkanie ;P