Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    3
    Witam wczoraj na turnieju zajołem 4 miejsce co kwalifikuje mnie do finału z tego co tam napisali.
    Czy ktoś sie orientuje co dalej??
    Nie dostałem żadnych infrmacji.


    cośtam poczytałem że niby finał jest 19-20 grudnia a w opisie turnirju że 17-19

    A tak przy okazji mam pytanko drugie, czy udział w takim finale cokolwiek kosztuje ??

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wejherowo
    Posty
    31
    Probowales oficjalnej strony everestu?

    Turniej jest 19-20 grudnia

    Nie jest platny wogole bo wejsciowki trzeba wygrac i to jedyny sposob aby sie tam dostac.

    Reszta infa:
    Everest Poker Blog - Mistrzostwa Polski Everest Poker
    oraz
    Mistrzostwa Polski Everest Poker ? qualify live or online at Everest Poker

    Zreszta powinienes w ciagu paru dni dostac cale potrzebne info na maila wpisanego do profilu na everest.


    Zycze powodzenia w finale

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    3
    Dzięki za info, bo troche mnie zmylił ten opis turnieju że jest 17-19 grudnia ( więc nie byłem pewiem czy to nie są tylko wejściuwki na jakieś następne eliminacje ;p

    No i te maile powinni przysyłać szybciej bo człowiek nic niewie ;p


    pozdrawiam i dzięki raz jeszcze

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    Dobrze że tacy gracze się kwalifikują. Powodzenia juuby! Hehehehe

    A tak przy okazji mam pytanko drugie, czy udział w takim finale cokolwiek kosztuje ??
    Kosztuje wiele wysiłku jak chcesz go wygrać


    Btw. masz 18 lat? Bo ten turniej jest dla osób pełnoletnich... a można mieć wątpliwości po tym jak piszesz "zajołem", "wejścuwki", "niewie" ?

    Oczywiście no offence. Tak tylko żeby nie było niespodzianki w Wiśle.
    Ostatnio edytowane przez Kejti19 ; 10-12-2009 o 15:50

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    A ty Kejti19 jedziesz? Fajnie by było mieć z kim o poksie tam pogadać ;D Wogóle ktoś z pokerzysty się wybiera?

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Faktycznie, nie lada sztuką będzie znaleźć kogoś na turnieju pokerowym, z kim można by było porozmawiać o pokerze...

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    6
    Własnie brakuje jakiegos tematu gdzie by mogli pogadac ci co sie dostali i gdzie by mozna było znalesc cos wiecej o mistrzostwach albo dla niektórych moze podwózka by sie znalazła jak mieszkaja blisko.