Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    http://site.poker.betfair.com/tourna...564/index.html

    Moim zdaniem całkiem niezła oferta satelit. Może kogoś zainteresuje i kilku Polaków załapie się na ten turniej.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    59
    Jani, walnij to po Polsku. Ja (i byc może wielu innych) juz sie angielskiego nie nauczę.A może dzieki temu nie kilku, a kilkunastu Polaków zagra w Euro WSOP-ie.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    zycze Ci zebys pojechal, tylko ze tam to dopiero bedzie problem bez angielskiego, pzdr

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Chociaz liczb trzeba sie nauczyć.

  5. #5
    call, raise i fold też się przyda ; )

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    to zna z sieci

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    118
    Stanisław tam nie ma zabardzo co tłumaczyć poklikaj w te 4 duże "Route" i wybierz sobie droge do WSOP'a która najbardziej odpowiada twojemu bankrolowi.

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Jak spojrzalem na rozpiske tych satelitek wyglada to obiecujaco. Sprobuje sie dostac "sciezka" B i zaczac od levelu II. Nigdy wczesniej nie gralem na betfair wiec sciagnalem oprogramowanie by sprawdzic jak to wyglada w praktyce, a tam lipa. Bardzo male zainteresowanie(mam nadzieje ze z uplywem czasu jak WSOPE bedzie sie zblizac frekwencja skoczy). Dzis np. w satelicie za 78$ ktora rusza za 5min zarejestrowanych jest tylko 5 graczy(a 1 na 10 awansuje) wiec penie bedzie to jeden stolik i nie wiadomo czy wogole bedzie wejscie do satelity glownej za 780$ ktora rusza jutro a na razie jest2 zawodnikow(chodz tam to akurat jak zostanie 2 to nawet ok bo jedno miejsce gwarantowane). Czy jakies inne roomy organizuja satelity do WSOPE?

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    Cytat Zamieszczone przez giza Zobacz posta
    Czy jakies inne roomy organizuja satelity do WSOPE?
    Ja widzialem w sieci ipoker jakies satelitki.

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    118