Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: progresja DON?

  1. #1
    Czy ktos próbował grać jakiś rodzaj progresji na DONy. Przykładowo przegrywam DONa za 5 następego gram za 10. Jakie jest pradopodobienstwo kolejnych 5 porazek. Jaki by musiał być bankroll jeśli zakładamy ze ostateczny etap to DON za 100. Czy takie granie jest EV- i z gory skazane na porazke?
    Troche dużo pytań ale mam nadzieje ze ktoś ma jakieś doświadczenia albo spotkal się z tym tematem w innym miejscu.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    wololo

    tak samo mozna na HU

    5,10,20,40,........1000,2000 i mamy rolla

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    tyle ze nie wiem gdzie znajdziesz dony 40$ są 20 - > 50 a czasami jeszcze gdzies 30 znajdziesz

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    no i nie zapominaj o rake. idiotyczny pomysl !!!

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Totalny bezsens Jak jestes wygrywajacym to zarabiasz nie wazne w jaki sposob bedziesz gral To ze bedziesz gral progresja nie ma zadnego wplywu na to czy bedziesz zarabial To samo ludzie mysleli o ruletce ze progesja oszuka statystyke Jesli statystycznie sie jest przegrywajacym to predzej czy pozniej straci sie kase i analogicznie na odwrot dla kogos kto jest wygrywajacym

    Wzniejsza rzecz ze rozne stawki gra sie inaczej Od 5 do 100 to jest zupelnie inny swiat Przede wszystkim graczem wyzej rozumieja IMO i wiedza na kogo warto pushowac a kiedy zrobic call na pusha Pomysl jak bedziesz gral 50 i 100 bez ogrania na takich stawkach? Jaka bedziesz mial presje na win a obok Ciebie reg dla ktorego pojedyczny stol nei ma zadnego znaczenia i gra swoje A-game

    Prawdopodobienstwo 5 porazek z rzedu jest dosc realne Zakladajac ze gra tak mega graczem w long runie wygrywajacy 60% table to i tak ma poand 1% ze tak sie zdarzy w pojedynczej probce Serie po 10 table lose pod rzad na stawce na ktorej jestem wygrywajacym mi sie zdarzaja z 1-2 w miesiacu

    Przestan szukac sekretow i tajemnych sposobow Zacznij od 1$ i ucz sie grac budujac przy okazji rolla

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Poza grosze się na tym zarabia a ryzyko zbustowania bardzo wielkie.
    Załóżmy że nie wygrałeś pierwszych 7 DoNów (ba beaty), za 1,5,10,20,50,100,200 potem pewnie jest za 500$ - ja bym się zesrał i na pewno nie grałbym A-game przy takiej kwocie wiedząc że muszę wygrać bo zostało tylko 1k a wyżej pewnie nikt nie gra już DoNów.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    przeciez napisal ze ostatni level to 100

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    No to w ogóle porażka.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Do 100$ sa stoly na PS wyzej nie widzialem choc nie sledzilem czy sa grane za 200$ Jesli nawet tak to bardzo bardzo rzadko

    Anoxic to nie zalezy czy sie gorsze zarabia od tego czy sie gra progresja czy nie Jesli jestes wygrywajacym na kazdej podanej stawce i masz rolla na swingi to zarabaisz w longrunie i tyle Odrazu nasuwa sie tutaj dobre pytanie jesli ktos uwaza ze jest wygrywajacym conajmniej na 10$ to po co sie bawic w jakies progresje cudy na kiju itp Odpala sie 12 t gra az sie skonczy i kolejne ile tylko sie chce i ma sil Jesli sie z kolie nie jest wygryajacym od pewnego poziomu (stawki) to trzeba grac tlyko do tego na ktory sie wygrywa i sie uczyc

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez karambol Zobacz posta
    Totalny bezsens Jak jestes wygrywajacym to zarabiasz nie wazne w jaki sposob bedziesz gral To ze bedziesz gral progresja nie ma zadnego wplywu na to czy bedziesz zarabial To samo ludzie mysleli o ruletce ze progesja oszuka statystyke Jesli statystycznie sie jest przegrywajacym to predzej czy pozniej straci sie kase i analogicznie na odwrot dla kogos kto jest wygrywajacym

    Wzniejsza rzecz ze rozne stawki gra sie inaczej Od 5 do 100 to jest zupelnie inny swiat Przede wszystkim graczem wyzej rozumieja IMO i wiedza na kogo warto pushowac a kiedy zrobic call na pusha Pomysl jak bedziesz gral 50 i 100 bez ogrania na takich stawkach? Jaka bedziesz mial presje na win a obok Ciebie reg dla ktorego pojedyczny stol nei ma zadnego znaczenia i gra swoje A-game

    Prawdopodobienstwo 5 porazek z rzedu jest dosc realne Zakladajac ze gra tak mega graczem w long runie wygrywajacy 60% table to i tak ma poand 1% ze tak sie zdarzy w pojedynczej probce Serie po 10 table lose pod rzad na stawce na ktorej jestem wygrywajacym mi sie zdarzaja z 1-2 w miesiacu

    Przestan szukac sekretow i tajemnych sposobow Zacznij od 1$ i ucz sie grac budujac przy okazji rolla
    Tylko jak dla mnie jest mała różnica poziomu pomiędzy 10 a 100(specyfika gier Don powoduje pewnie to ze roznica poziomowi wraz ze wzostem BI jest znikoma i wszystko opiera sie o Bankroll i poziomu na ktorym on pozwala grac), ba powiedziałbym że na 10 jest więcej regow. Byl okres za miałem troche wiecej czasu na granie i spokoju; i mogłem sie skupic na pokerze i rozgrałem kilkadziesiąt 50 i 100(z raczej dobyrm rezultatem,choc mogl byc to zwyczajnie upsing ) i co tam sie wyprawiało to nie mieścilo sie w moje głowie. W donach o wysokich stawkach było czyms normalnym ze po 10 minutach bylo juz 2 graczy out, a ja byłem przekonany ze powinno być na odwrot.
    BTW. dzieki za komentarze, i faktycznie chyba macie racje stosunek zakonczynych progresji do zrownowazenia jedenj przegranej jest zbyt duzy. Lepiej skupic sie na czymś innym i niekoniecznie na donach.
    Ostatnio edytowane przez JasiuZ ; 17-04-2010 o 12:31