Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: PokeRound

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Świdnik
    Posty
    56
    Witam

    Niedawno dostałem na emiala wiadomosc od PokeRound ze jesli im odpowiem na 5 pytan to mi dadza 5$.Odpowieidałem i wysłali mi wiadmosc ze 5$ jest na mojim koncie(Nawet nie wiedziałem ze mam tam konto).Po ściągniecu oprogramowania okazało sie ze mam tam konto i jest na nim 20$ które kiedys w promocji jakies dostałem. A teraz mam taki problem ze ugrałem juz ponad 100$ w tym pokerze tylko ze dane które podałem w tym pokerze(imie i data urodzenia) nie zgadza sie bo rejstrowałem sie wtedy na brata który miał juz 18 lat. W tej chwili ja mam juz 18 lat i mam konto w netellerze.No i chciałem sie zapytac co moge zrobic ???Czy moge do nich na liveczacie napisac i powiedziec zeby mi zmienili date urodzenie i imie...tylko zapewne zapytaja z jakiego powodu. A moze ktos ma tam jakas sume pieniedzy i niema takiego problemu jak ja w sprawie wypłaty i chciałby odkupic odemnie np. te 100$ w okazyjnej cenie No bo niewiem co mam zrobic a szkoda mi tych 100$...


    Z góry dzieki za jaka kolwiek odpowiedz !!


    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Skoro sa na barata to co za problem zalozyc netellera na brata i wyplacic na jego konto ?

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Świdnik
    Posty
    56
    Cytat Zamieszczone przez Macia
    Skoro sa na barata to co za problem zalozyc netellera na brata i wyplacic na jego konto ?

    Data tez nie jest jego A email jest z mojego konta Netellera

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Świdnik
    Posty
    56
    A mógłbym wysłac ta kase na moje konto w Moneybookers ???Bo konto w Moneybookers mam załorzone na tego samego emaila co w Pokeround. A przy wypłacie na Moneybookers chyba wystarczy tylko email miec identyczny czy sie myle ?????????

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    okazyjnie odkupic dolary na pokeroundzie
    to musi być niezla okazja bo na wyplate można sie nie doczekać
    ja czekałem okolo 3 tygodni a kolega 3 miechy,niektórzy czekają w latach
    a tak poważnie,to i tak nic nie wyplacisz dopuki nie dokonasz depozytu,
    mi zostało sie 9 $ i tak sobie wczoraj włączylem zobaczyc czy sie cos rozwija czy nie,a tam pelny stolik ludzi :shock: ,nawet na WP jest wyższy poziom
    dobij do 1000 i dopiero wtedy wyplacaj,tylko musisz dokonać depozytu odpowiednio wczesniej bo jest okres karencji(bodaiże 1 miech od depozytu)w którym wyplaty zrobic nie można

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Świdnik
    Posty
    56
    Cytat Zamieszczone przez dawkar
    okazyjnie odkupic dolary na pokeroundzie
    to musi być niezla okazja bo na wyplate można sie nie doczekać
    ja czekałem okolo 3 tygodni a kolega 3 miechy,niektórzy czekają w latach
    a tak poważnie,to i tak nic nie wyplacisz dopuki nie dokonasz depozytu,
    mi zostało sie 9 $ i tak sobie wczoraj włączylem zobaczyc czy sie cos rozwija czy nie,a tam pelny stolik ludzi :shock: ,nawet na WP jest wyższy poziom
    dobij do 1000 i dopiero wtedy wyplacaj,tylko musisz dokonać depozytu odpowiednio wczesniej bo jest okres karencji(bodaiże 1 miech od depozytu)w którym wyplaty zrobic nie można
    Gadałem z gościem na Liveczacie i zapytałem czy moge wypłącic 100$ bo mam na koncie tyle. Gościo kazał mi podac swój nick a potem napisał ze bede mógł spokojnie wypłacic jesli wyrobie 300 Rake Handsów. Więc z wypłata nie bedzie problemu bo nie musze nic wpłacac ale jest problem z tym imieniem i data urodzenia...Wiec ma ktos jakis pomysł ??Zmienili by mi imie i date urodzenia ????Tylko co mam im powiedziec, ze dlaczego chce zmienic...Bo jak zrobie te 300 RH to bym sobie chetnie wypłącił na Netellera tylko ta data i imie sie nie zgadza...

    Niech ktos pomoze
    GG: 5291079 albo tu w temacie


    Pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    mam pomysl, zmien swoje nazwisko, musisz isc do jakiegos urzedu, z data urodzenia bedzie gorzej, tu musisz sobie radzic sam, w razie czego porecze za Ciebie, moze nie wypalic lae innych pomyslow nie mam ciao ciao

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    LOL,

    Co za temat.

    Zmiana nazwiska dla $100 LOL :lol: :lol:

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Świdnik
    Posty
    56
    Ja nie mówie o zmianie Nazwiska

    Dobra juz sobie załawiłem na LiveCzacie

    Gościo mi zmienił imię i date urodzenia

    Teraz musze ugrac 300 RH i kase wypąłce

    Mozna zamknac temat !

  10. #10
    HEheh

    Ja wpłaciłem tam 50$ ugrałem 400$ i wypłaciłem ale trwało to 3 miechy moj kolega czekał na kase 1 miech. Powodem jest to, że chcą rozkręcić room i przytrzymują graczy z tego powodu na pewno nie oszukują.

    W większości przypadków kasa bez depozytu wymaga potem dokonania depozytu do veryfikacji danych z konta gracza z danymi z Neteller to jest taka złota zasada.


    Za bardzo bym sie tak nie ekscytował tą kasą bo jak sam opisałeś jest tyle opcji na nie, że aż głowa boli.

    jest tylko jeden sposób, wtajemniczone osoby będą wiedziały o co chodzi :P :P


    nie ma co zamykać bo za miech znów będziesz go ponawiał mi tam na tym liveczacie oraz innym złote góry obiecali hehehe :P