Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    czestochowa
    Posty
    212
    Heya rybki z tego co rozmawialem z rempeem uwazam ze rzeczywiscie dobrym pomyslem jest organizacja nazwijmy to ligi HIGH STAKES !!! Mysle ze przyciagnelo by to do naszego swietego miasta kilka przynajmniej osob ze slaska...Tak na swoj rozum i z rozmowy z rempeem wygladalo by to mniej wiecej tak ze wpisowe do turnieju byloby w granicach 300-500 ze wskazaniem na 400 ...Proponuje poprostu ewentualnych chetnych o wyrazenie swojej opini na ten temat przedewszystkim oczywiscie gracze ze slaska (no bo najblizej :P) Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    czestochowa
    Posty
    212
    Wiecej wstepnych informacji : termin zeby pasowal wam slazacy :P moze byc to Wtorek...co gramy?? mysle ze fajne byloby urozmaicenie iz gramy na zmiane THNL i OH...wpisowe ku woli scislosci zostawiam do ustalenia chetnym, po rozmowie z erklosem przychylam sie do tego by bylo ono nawet 250+drobny rake(jak to zazwyczaj bywa 5-10%)...Narazie to tyle czekamy na odzew a w poniedzialek pogadamy live... PoZdro

  3. #3
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Pomysł ciekawy i jeśli możnaby zebrać 8-10 chętnych to i cykl by ruszył. Ja jestem za zabawą więc wpisowe nie za duże. Moja propozycja 200-250. Termin - chyba wtorek najlepszy bo śląskozagłębie ma wolne jeśli się nie mylę. Mój pomysł to wydłużone poziomy blindów, tak na ok 5 godzinny turniej, ale to tylko propozycja.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    czestochowa
    Posty
    212
    No nie chce mi sie wierzyc ze nikt nie ma ochoty na turnieje takiego typu jak w wawie...:> jutro sie wyjasni troche