Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: JJ i 3 AI;/

  1. #1
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    5
    Witam, mam do Was małe pytanie. Dzisiaj grałem chwile na PKR. Wygrałem dolara i poszedłem na S&G, 10 osob. Gdzies w polowie turnieju miała miejsce taka sytuacja

    Stacki pozostałych 6 osob okolo 2200 blindy 60/120:

    Preflop:

    Ja JJ - raise 360(Dealer)
    3 razy call

    Flop:

    8 7 7

    Wszyscy przedemna weszli AI;/

    I powiedzcie mi czy jest cos co przemawiałoby za tym zeby nie wyrzucic tej reki?? Ja postanowilem spasowac

    Niestety pozniej okazało sie ze jeden mial "AJ", drugi "AK" a trzeci "TT", a na river spadł J;/ Czy podjałem dobra decyzje ze spasowalem??Miał może ktos podobna sytuacje?? Jak wy byscie sie zachowali?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    W turnieju za 1$ call, pre flop podbicie 2,5bb.

  3. #3
    o sory napislaem cos w zlym miejscu a tu fold
    Ostatnio edytowane przez marek ; 27-02-2010 o 18:06

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    Mi sie wydaje ze good fold to ze pokazali takie a nie inne rece to przypadek na 3 w takim spocie przynajmniej 2 powinno cie bic po takiej akcji... ale to tylko moje zdanie

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez borell Zobacz posta
    W turnieju za 1$ call, pre flop podbicie 2,5bb.
    W turnieju za 1$ jak najbardziej moze byc 3bb. A pewnie ze 4 lepiej.

    A call tu praktycznie niemozliwy - w min.90% przypadkow ktos anas tu bije..

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Jak to obliczyles ? Turniej za 1$ + poziom na PKR i za duzo drawow ja calluje

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Chyba przeoczyliście istotę jednostolikowych sng. Ty tam nie masz wygrywać jednego konkretnego rozdania, w którym może masz jakąśtam przewagę, bo oni drawują etc. W STT chodzi o to żeby dojść do kasy i z takim dużym stackiem, jaki ma w tym rozdaniu hero, jest to najłatwiejszy fold ever, nawet gdyby turniej był za jednego centa. Wystarczy, że ktoś z tych 3 osób ma króla, ktoś ma asa i już dobierają do 2 żywych overcards, czym możesz wylecieć z tego turnieju (nie mówiąc o tym, że przy trzech all in do ciebie jest wysoce prawdopodobne, że co najmniej jeden (zwykle ten od trzeciego all-ina) ma tripsa lub lepiej. I nie ma tu totalnie ŻADNEGO znaczenia czy na river byś miał fulla, pokera czy karetę oraz czy inni mieli czy nie mieli - ty podjąłeś dobrą decyzję i już. Good laydown, sir!