Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ptr

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Już wiele razy słyszałem, że PTR gubi ręcę. U mnie jakoś tego nie widać. Co prawda 50NL na PS od niedawna jest monitorowane, ale PTR myli się o 2$ w ponad 10k rąk.

    Czy u was rzeczywiście tak dużo się myli? Mam na myśli tylko ten rok. Wydaje mi się, że mocno się poprawili. Wcześniej rzeczywiście mogli gubić rozdania.

  2. #2
    jestem odwiecznym użytkownikiem i zawsze byłem za PT, może dlatego, że to pierwszy bonus jaki wyrobiłem.. tak jest bardzo dokladny co do wygranych/ przegranych w cash - niestety o sng i mtt nie można już tego powiedzieć.
    najgorszą sprawą jest nadal statystyka : rake, oraz brak przezroczystego backa w hud

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez Delicious4Me Zobacz posta
    jestem odwiecznym użytkownikiem i zawsze byłem za PT, może dlatego, że to pierwszy bonus jaki wyrobiłem.. tak jest bardzo dokladny co do wygranych/ przegranych w cash - niestety o sng i mtt nie można już tego powiedzieć.
    najgorszą sprawą jest nadal statystyka : rake, oraz brak przezroczystego backa w hud

    Ptr to nie to samo co PT

  4. #4
    upss

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    O pokertableratings się rozchodzi

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Mi jak w styczniu i lutym grałem na ps gubił i to nie pojedyncze tylko większe ilości.