Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    50
    http://forum.pokerzysta.pl/poker-w-i...ozdzownia.html

    Co chciałeś osiągnąć wszczynając dyskusję na forum pokerowym o tym, że "poker to hazard" ?

    Chciałem zobaczyć jak inni zareagują na to, że ktoś z ich środowiska głosi i udowadnia taką tezę. Ciekawy byłem odpowiedzi i emocji jakie mój post wywoła.

    Jakie są twoje prawdziwe poglądy na ten temat ?

    Są ani takie, ani takie - tzn. według mnie w Texas Hold`em mniej więcej 50 % to szczęście, a 50 % to umiejętności.

    Czy łatwo było Ci udawać, że dla Ciebie poker to głównie hazard ?

    Tak. Dopóki to tylko forum, gdzie jesteś anonimowy i nikt Cię nie zna, nie było z tym większych problemów. Przyznaję też, że przy okazji musiałem uruchomić w swojej głowie mechanizm myślenia podobny do tego, którym posługują się polscy politycy, którzy pisali ustawę antyhazardową oraz przegłosowali ją w potem w sejmie. Okazało się jednak, że jest kilka argumentów broniących tą tezę.

    Czy reakcja forumowiczów na twój post była taka jak się spodziewałeś ?

    Tak, była dokładnie taka jak myślałem, że będzie. Interesowało mnie bardziej ile ludzi poprze mój punkt widzenia i przede wszystkim jakie emocje wywołam - tzn. czy będą się ze mnie śmiać czy raczej będę ich denerwował. Okazało się, że raczej to drugie. To pierwsze też, ale to już raczej z powodu, że udawałem trochę głupka.

    Co więc wnioskujesz po takiej reakcji ?

    Gdybym rzeczywiście przedstawił teorię totalnie nieprawdziwą i z kosmosu, to byłbym raczej jedynie wyśmiany. Wiele osób jednak poczuło się wręcz dotkniętych i atakowanych. Czułem, że wsadzam kij w mrowisko. Sądzę, że wynika to z tego, że głosząc taką teorię uderza się w jakiś ich czuły punkt, być może ma to związek z tym, że ustawa weszła/wejdzie w życie właśnie teraz. Jest też sporo prawdy w tej teorii (50 % ?) i to też pewnie było powodem.

    Czy uważasz, że coś osiągnąłeś w ten sposób ?

    Tak, wydaje mi się, że troszkę przetrenowałem forumowiczów w tłumaczeniu ludziom nie znającym Texas Hold`em, że to nie tylko hazard. Byli niezbyt dobrze do tego przygotowani według mnie.

    Czy masz żonę i dzieci ?

    Nie.

    Czy Flexstyle to Ty ?

    Nie.
    Ostatnio edytowane przez drożdżu ; 11-01-2010 o 23:30

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    in before ban 4 life

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    drożdżu=daniz?

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    zbanujcie go bo to się już nudne robi

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    169
    ban na uspokojenie by sie przydal dla paintmaster`a

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    50
    Miałem określony cel, zrealizowałem go, przyznałem się, a dla Was jestem trollem. Jesteście OGRANICZENI.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    E tam ban od razu...ot mała prowokacja

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    To nie Daniz. Mój faworyt jest starym wytrawnym graczem a ten to żółtodziób

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Pierwszy i najwazniejszy problem gracza przegrywajacego:

    RACHUNEK SUMIENIA

    Ile tak naprawde przegralem przez "bad beaty" a ile na wlasne zyczenie grajac zle...

    Pozdrawiam

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    50
    Zdolność nie-tiltowania też możemy na siłę podpiąć pod umiejętności.