Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    od pewnego czasu zauwazylem pewien dziwny typ graczy,zarowno na ongame jak i na bossmedii

    wchodzac na nowy stolik zauwazam gracza powiedzmy z 500bb.pierwsza moja mysl to taka ze to bardzo dobry gracz.jednak z czasem przegrywa znaczna czesc stacku,gra jak najwiekszy osiol i po kilkunastu minutach zostaje mu kilka bb

    taka sytuacje widzialem juz kilka razy.to mozliwe ze ktos wchodzi za wiecej niz 100bb?a moze to tylko jakis osiol ktory przypadkowo doszedl do takiej sumy?

    widzieliscie cos podobnego?

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    po prostu grają jak maniacy i im przyfarci potem się nabudują bo przeciwnicy chcą ich za wszelką cene ograć ale i tak w końcu oddadzą wszystko

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Jak to Cie dziwi, to chyba malo w pokera grales

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez dzafa Zobacz posta
    zauwazam gracza powiedzmy z 500bb.pierwsza moja mysl to taka ze to bardzo dobry gracz.jednak z czasem przegrywa znaczna czesc stacku,gra jak najwiekszy osiol i po kilkunastu minutach zostaje mu kilka bb
    Tak właśnie graj luźni/agresywni na niskich stawkach: raz ma 20bb za trzy rozdania 150bb a po 20 minutach 0bb.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Kiedyś jak siadałem do stolika i widziałem gracza z kilkoma buy inami, myślałem sobie "oho, pewnie jakiś wymiatacz", a teraz pierwsze, co mi w takich sytuacjach do głowy przychodzi to "o, pewnie jakiś debil"

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    na bossie pojawily sie stoly deepstack, moze na niego akurat wszedles

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    wystarczy tylko spojrzeć na staty i już wszystko jasne

    Takie deepstacki to skarb.

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    268
    Są to nasi najlepsi przyjaciele, którzy lubią sobie zagamblować...

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Drauger Zobacz posta
    po prostu grają jak maniacy i im przyfarci potem się nabudują bo przeciwnicy chcą ich za wszelką cene ograć ale i tak w końcu oddadzą wszystko
    Niekoniecznie maniacy. Zdarzają się i tacy calling stations, jak grają przeciwko maniakom albo złapią parę razy swojego gutshota czy jakiegoś runner-runnera

  10. #10
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    wczoraj grałem właśnie z takim grajkiem nabudowanym na 5 buyinów. stosował dosłownie 2 rodzaje zagrań: mini raise lub all in. oglądalność flopa miał bliską 100%.
    Po 20 minutach robił drugiego reloda