Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Wczoraj w ramach samokształcenia przez ponad 4 godziny tłukłem 2 stoliki Omaha Hi/Lo i 2 Omaha Hi, wszystkie PL25. W Hi/Lo przegrałem $168, a w Hi wygrałem $172, kończąc sesję niesamowitym wynikiem około $3,5 na plusie. Czyli w Hi/Lo prawie 7BI do tyłu, a w Hi prawie 7BI do przodu. Do wczoraj największy swing jaki miałem to 0 -> -4BI -> 0 w Hi/Lo w ciągu jednej sesji. Powszechnie mówi się że Omaha to high variance game. Jak to wyglada u Was?

    jdx

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wrocek
    Posty
    175
    masz 2x wiecej kart to 2x wieksze swingi niż w holdemie ja też miałem swingi grając w omahę , dlatego wolę grać w klasyczną odmianę texas holdem , mniej stresujące +3.5$ też profit..

    Pozdrawiam!

    Walenty

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    paradoksalnie miałem mniejsze dowsingi w omahe niż w holdemie ale sytuacje ze w sesii w jakimś momęcie jestem 4,5 bi - lub + są dosyć powszechne szczególnie jak grasz agresywnie majac dwie pary lub przyzwoite monster drawy

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    14 buyinów jednego dnia to rekord jeśli chodzi o cały dzień(sh). 4 buyiny w 4 rozdania rekord serii(fr).

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja ostanio mialem na 4 stolach 6 buyinow w 15 minut

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    zmieniam zdanie ,wlasnie udało mi sie przegrac 7bico za sick

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    ja raz poplynalem w bossie na pot200 ponad 2k w dwie godziny w dodatku 2/3 z jednym i tym samym gamblerem a kulminacja byla porazka karety 10 z pokerem

  8. #8
    Ja mam podobnie, do przodu na high, hi/lo plecy...ale z tego co obserwuje grajac z tymi samymi ludzmi to wszyscy takie wariancje maja...bez ry(d)zyka nie ma zabawy...

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    w hi/lo sa znacznie wieksze wariacje i swingi niz w zwykla omahe, przez to ze 2 rece wygrywaja a nie jedna, wiec wszystko jest podwojne

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ostatnio odsunąłem się dość daleko od omahy h/l z pewnego powodu
    wolę tylko hi
    downswingi 5bi dziennie to norma
    czarna seria to chyba 9 w ciągu jednej sesji
    pozytywna to jakies 7-8 ale jakos nie przywiazuje do tego wagi
    grunt grac swoje