Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Zamierzam wpłacić pieniądze do któregoś z tych pokerroomow.
    W którym z nich są ciekawsze turnieje (GTD,rebuye), poziom graczy raczej jest równy, który soft bardziej Wam odpowiada.
    Poradźcie coś

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    wydaje mi sie ze full tit ma duzo ciekawsza oferte, ale jak dla mnie bardziej ci go polece napewno wiecej ludzi na poker stars

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    poker stars

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    Jezeli chodzi o turnieje, ktore cie interesuja to zdecydowanie PS ma tu lepsza oferte.

    Duzo wiecej i duzo bardziej roznorodne.
    Wejscie od 1$ poprze 5,5$ 8,80$ 11$ 22$ i kolejne az do 215$ i wiecej.

    Na FT wlasciwie sensowne turnieje MTT zaczynaja sie od 26$ i 75$ ale za to masz mase turniejow kwalifikacyjnych do tych dwoch i tu juz wybor jest przeogromny.

    Wiec mimo przewagi PS w ilosci i roznorodnosci nie wzgardzilbym i FT, wniosek: powinienes zarejstrowc sie i tu i tu

    Soft: jak dla mnie porownywalny w mojej ocenie oba te pokoje walcza o prymat jezeli chodzi o jakosc softu, moze na poczatku trudno dosc sie polapac w tej masie turneji na PS ale po kilku dniach juz nie ma problemu.
    Ostatnio edytowane przez jarsza ; 02-08-2007 o 17:04

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Co do wplaty na PS, to grubo bym sie zastanowil...
    Ten pokerroom nazywany jest przez wielu graczy turniejowych River Stars - domysl sie, dlaczego

    A tak na powaznie to od czasu jak zaczalem swoja przygode z nimi, to jednomyslnie stwierdzam, iz nie ma lepszego miejsca w sieci dla turniejowcow. Gdyby nie moj ostatni ogromnie dlugo trwajacy downswing turniejowy, gralbym tam nieprzerwanie.

    Ogromny wybor turniejow i bardzo dogodna struktura blindow to czynniki swiadczace o tym, ze jak tam bedziesz gral, to na pewno pod wzgledm organizacyjnym sie nie zawiedziesz.

    Co do samej gry, to... no coz - GL

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Narazie zdecydowałem się na FullTilt. Zobacze jak mi tam pójdzie.
    Turnieje prezentują się dosyć ciekawie, jest ich od groma.
    I te sławy .. Ivey, ahh

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    A czy ktoś może przedstawić mi swoją opinię co do różnic SIT&Go Heads up między tymi pokerowniami

  8. #8
    Różnica jest dośc duża, mianowicie zupełnie inny wzrost i czas trwania Blinds. NA PS blinds co 10 min, za to bardziej radykalnie. NA FT nie pamietam dokladnie co jaki czas, chyba 6 min, za to zmiany sa bardzo niewielkie bodajze 20/40/60/80/ dalej nie wiem, w każdym razie radze zdecydowac sie na jeden room, gdzie dostosowujesz sie do danych warunkow i skuteczniej dostosowujesz do tego swoja gre.
    PS: Osobiscie wole PS

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    czemu w PS jest ograniczenie wpłaty netkiem na 600$/dzień? to na stałe jest?

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Napisz do supportu i bez problemu zwiększają limity.

    Sting