Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Chciałbym się zapytać 'wyjadaczy' jak rozgrywają swoje sety OOP
    Od czego zależy, czy dają c/r, czy może pierwsi betują. Jak to jest przy multiway potach, a jak przy heads upach ? Jak przy drawing board, a jak przy flopach bezpiecznych (typu np. mamy 66, flop 26K rainbow) ? Jak przy LAGach, a jak przy TAgach ?

    czekam na opinie

    pozdr

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    ~~~~~~~~
    ~~~~~~~~ temat rzeka imho

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Kup CP -> jest oddzielny temat odnośnie seta na flopie (w sumie nie czytałem, ale jak rozmawiałem z Soprano to podobno bardzo fajny artykuł).

  4. #4
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Ślunsk
    Posty
    74
    Cytat Zamieszczone przez Dave Zobacz posta
    Kup CP -> jest oddzielny temat odnośnie seta na flopie (w sumie nie czytałem, ale jak rozmawiałem z Soprano to podobno bardzo fajny artykuł).
    Ja czytałem. Wg nich najbardziej dochodowe jest betowanie.
    Ale założenia są jak dla mnie kosmiczne, sprawdzają się tylko w turniejac nie na stolikach.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Taa, ten artykuł jest imo za ciężki dla normalnego czytelnika. Ja próbowałem, poległem po drugim odcinku. Przez trzy(?) numery autor rozwodzi się, co zrobić, żeby było +EV. Najzabawniejsze jest to, że on to wszystko liczy na bierząco, w tekście. Na dodatek brak tam jakiegoś uporządkowania treści i wychodzi jedno wielkie bagno z cyferkami, a nie artykuł. Mając tyle stron, nie trzeba ich imo marnować na liczenie. Podanie ogólnych założeń i wyników w zupełności wystarczy. Czy to takie trudne na początku dać streszczenie i mały spis treści? Gdybym w podobny sposób pisał raporty z pracowni, wyleciałbym po trzydziestu sekundach z pracą do poprawy.

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    IMO na ten temat możnaby napisać książkę. Wiadomo wiele zależy od pozycji, typów graczy, drawów na stole itp. Dla mnie osobiście najważniejszym czynnikiem jest to czy pula była raisowana preflop czy też nie. Jeśli była, to w zdecydowanej większości przypadków bet, niezależnie od tego czy to ja byłem raiserem czy ktoś inny. Jeśli pula była nieraisowana, to wtedy jest pole do popisu i można się bawić w różne fancy/tricky play. Chociaż gdy są drawy i do tego jest to multiway pot to IMO można (i trzeba) grać ostro. Jest spora szansa że znajdzie się ktoś chętny do drołowania i skłonny do wniesienia dużej opłaty za ten przywilej.

    jdx