Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Wątek ten zakładam, żeby skupić wiślaków którzy częściej lub rzadziej grywają w pokerka. Żeby każdy się mógł spytać co go tam interesuje i podzielić się swoimi uwagami, ciekawymi rozdaniami, itd. Kieruję go zarówno do juniorów jak i seniorów i weteranów sekcji judo, a także innych znajomych osób.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Pochwalę się jak wtopiłem dziś rozdanie po treningu (jeśli coś poprzekręcam to niech mnie poprawią Ci którzy pamiętają jak to było):
    Stolik (a raczej mata 4 osobowa). Jestem na UTG. Dostaję:
    . Sprawdzam. Dealer pasuje (na razie nie pisze kto jest kto ja sie zalogujecie to będe operował ksywakami).
    Flop:


    Wszyscy czekają.

    Turn:


    Mała w ciemno betuje (choć jak on mówi raisuje ) za 2BB. Duża sprawdza, ja też.
    Co prawda są 2 drawy do koloru i powininem podbić myślę do 6BB. Podjąłem jednak ryzyko, licząc że albo mają pary albo zbierają do strita a wtedy gdy dojdzie im trójka lub 5 do niskiego strita wyciągne dużo kasy. Moje założenie okazało się błedne na caelj linii.

    River:


    Mała w ciemno gra za 5BB, duża podbija do 13BB. A ja z moim stritem mam ciężki orzech do zgryzienia. Po minie malej w ciemno wnioskuje, że jego bet była raczej sprawdzająco kradnący, natomiast duża w ciemno może mieć kolor lub trójkę. Fulla i karete odrzuciłem bo raczej musiałby podbić albo na flopie albo na turnie. Na zasadzie czystego prawdopodobienstwo uznalem, ze raczej ma trojke kroli i wszedłem all in (53 BB). No i to był wielki bład. Bo jesli mialby trojke to nie zaplacilby tyle (w puli było 27BB,liczylem zeby zaplacil ale nie docenilem gracza, sorx ). Więc mogłem zostać sprawdzony tylko przez układ który mnie bije. Raise do 25BB mysle bylby optymalny. Mała w ciemno jak sie spodziewałem spasowała, a duża po długich namysłach sprawdziła all in (53BB) z kolorem pokazując:
    (nie pamiętam tego drugiego trefla).

    Możecie komentować. .

  3. #3
    było zrzucać ...

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    coz za wspaniala analiza rozdania:czytanie przeciwnikow, liczenie oddsow, implid oddsow a i tak wszystko huh trafil

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Tyś widział strita zrzucać. Najniżej mogłem sprawdzić. Ale dalej będe uważał, że rasie do 25BB byłby optymalny.

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    130
    Cytat Zamieszczone przez El_Bandito Zobacz posta
    Tyś widział strita zrzucać. Najniżej mogłem sprawdzić. Ale dalej będe uważał, że rasie do 25BB byłby optymalny.
    Przy sparowanym stole i drawem na kolor mogles jedynie, ale to maxymalnie sprawdzic i przekonac się, że jestes z tylu.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    lol. Jak mnie wszyscy objeżdżaja. To nie był WSOP, tylko gra miedzy kolegami, w której emocje odgrywajż dużą rolę. Graczy znam bardzo dobrze i oni mnie też. I z trojka Kroli mysle ze gralby identycznie, a bylo to najbardziej prawdopodobne wedlug mnie w tej sytuacji. I mysle ze raise do 25BB bylby optymalny. Ale ciesze sie ze tyle postów.

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    "Mała w ciemno betuje za 2BB. Duża sprawdza, ja też. Co prawda są 2 drawy do koloru i powininem podbić myślę do 6BB. Podjąłem jednak ryzyko, licząc że albo mają pary albo zbierają do strita a wtedy gdy dojdzie im trójka lub 5 do niskiego strita wyciągne dużo kasy. Moje założenie okazało się błedne na caelj linii."

    Sorry man, slow play, you pay... Ja bym zajebał olelajnen i niech dokładają na drawy jak mają ochotę... Może im coś przyjdzie... Wchodzi ci gutshot, a ty zamiast łapać szczęście próbujesz sztuczek na mega nieciekawym flopie...

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    wiślactwo? a fe Panie Bohdanie///

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    328
    A przebijacie tam czasem pre flop?? Jeżeli was grało 4 to mając Jx s czy też T9 off raczej bym podbił. A jeżeli chodzi o zagranie to chyba raise był nie potrzebny. Jak sam powiedziałeś typowe zagranie EV- sprawdza Cię tylko kolor i full. jak chciałeś slowplayować to tylko call. Zgadzam się z JD turn " here comes the magic card" i robisz call - pushować trzeba było... Pzdr