Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    8
    Hi.

    Jeżeli ktoś jest zainteresowany mikrostawkami to dzis kilka osob sie zbiera w rock&rollu na słonecznej. 10/20gr start koło 17. W razie potrzeby mój tel: 500559950.

    Sowa

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    8
    Jeżeli ktoś jest zainteresowany mikrostawkami proszę dać znać SMS na mój numer (w pierwszym poście), gdy będziemy grali będe dawał znać. Toaretycznie gramy co czwartek i niedziele, godziny różne (start zazwyczaj 17-19 w czwartek, 15-17 niedziela, gramy średnio 4 godziny). Żadnej prowizji nie płacimy, choć jakąś cole wypada kupić. Można pić, palić, whatever. Wygoda jest bo przed grą całą salke z tyłu zamawiamy dla siebie i łączymy stoły.

    Napisać sms z ksywą i co gre będe pisał.

    Sowa
    Ostatnio edytowane przez Sowa99 ; 14-06-2010 o 00:05

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    8
    Nikogo chętnego?

    Panie i Panowie, w środe najprawdopodobniej będziemy grali więc pisać.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Proponuje napisać w wątku tarnowskiej ligi pokera. Tu pewnie mało kto zauważył. Akurat mieszkam obok więc może wpadne jeśli czas pozwoli
    Pozdro

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    W Davisie macie stolik do gry + swiatlo nad stolem o co trudno w Rock&Rollu. fakt faktem w davisie trzeba placic (10zl/h) a w rocku jest free, ale za przyjemnosci sie placi

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    8
    cookies, światło z tyłu w salce jest jak najbardziej ok imo, fakt nie są to halogeny, ale wystarczająco do gry. Przez cały czas jak gramy nikomu nie przeszkadzało

    Co do daty dokładnej i godziny, jak już będzie ustalone to dam znać.

  7. #7
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    40
    Jako że lokal mi znany też z checią bym wpadł pograć na takie blindy jak coś to prosze pisac na forum a w pózniejszych godzinach wyślę smsa z prośba o dawanie znaka gdy zbliża się gra.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Sowa pisz takie rzeczy w naszym wątku tzn ligi. Windu i Cookies pewnie tam zobaczyli. btw zapraszam na turniej w czwartek!
    Kuba jakbyś się wybierał do Rocka to daj znać, też pewnie wpadne.
    A cookiesa nie słuchaj Sowa. On po prostu ma 10m z domu do Davis'a ;P
    Pozdro

  9. #9
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    40
    Dokładnie jakbyś tego nie wstawił do postu z ligą to raczej bym tego nie zobaczył.

    Mario jakbym się wybierał to dam znać tym bardziej że na takie stawki może bym wziął ze dwóch chłopaków ode mnie z dzielni

    I oczywiście jeśłi Ty byś sie wybierał to Instant Call do mnie heh :P
    Ostatnio edytowane przez Windu ; 15-06-2010 o 12:34

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Gra ktoś dzisiaj?