Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: forum

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Nie wiem czy tylko aj cos takiego zauwazylem ale ostatnio forum jakoś muli tzn wolno sie tematy wczytuja czasem wogole wystakuje ze nie ma takiej strony i dopiero po odswiezeniu laduje sie strona. Zeby nie bylo pytan typu a moze to twoje łacze to informuje ze mam symetryczne 750 kb wiec raczej to nie wina mojego łącza.

    Być może powoli forum nie wytrzymuje tak duzej liczby uzytkownikow a moze to cos u mnie na kompie jednak jest.

    Dajcie znac czy wy tez tego doswiadczyliscie :wink:

  2. #2
    Potwierdzam mam to samo ale olalem to poniewaz syfiato net chodzi u wielu osob z ktorymi sie kontaktowałem w tej sprawie. Wiec moze to wina neta nie forum

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    no u mnie jest to samo
    albo sie wogole nie otwiera tylko biala strona albo strasznie wolno

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    tzn mi tematy wczytuje czasem nawet 4-5 sekund

    a wysylanie post nawet do 30 seukund

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Hmm, sprobuje sie temu blizej przyjrzec, mam nadzieje ze to tylko net , jak nie to cos trzeba bedzie wykombinowac.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    U mnie wszystko działa jak dawniej. Tematy jak i wysylanie postow dziala b dobrze, wiec pewnie cos z Twoim netemm.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez RichardPL
    cos z Twoim netemm.
    hehe no prosze napisalem przeciez zeby uniknac tego typu porad neta mam wystarczajaco szybkiego na otweiranie stron www


    jezeli jzu to moze cos u mnie na kompie antyvirek moze firewall tylko wczesniej bylo jakos lepiej cchyab ze moze subiektywne odczuciue

    ale wolalem sie upewnic :wink:

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    U mnie jest trochę podobnie, ale wydaję mi się że to jest wina netu. W domu gdzie mam taki sobie transfer, inne stronki działają bardzo dobrze, a forum dość wolno. Ale za to w pracy gdzie mam bardzo (bardzo, bardzo) szybki net, wszystko działa bez zarzutu.

    Sting

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    66
    A u mnie na odwrót. W domu elegancko , a w pracy zamula .

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Pewnie jeszcze szef przeglada ;P