Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Chcialbym wplacic 500$ na ktorys z roomow.
    Chcialbym grac nl50 strategia SSS na FR. Chcialbym przyjac strategie taka, zeby wyrabiac rake i bonus. Mysle ze granie typowego mura z AA,KK,AK,QQ zda misje.
    Zakladam temat poniewaz chcialbym, abyscie polecili mi room na ktorym jest dobry bonus i miare przyjemnie sie go wyrabia, jest rake, mozna korzystac z HoldemManagera, oraz jest jakis ruch na roomie, ze na stoliki nie trzeba czekac pol dnia.
    Czy ktos gra w ten sposob, ze wyrabia same bonusy i rake grajac typowego mura, i moze podzielic sie uwagami na ten temat czy zdaje to swoje zadanie?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Hahaha wyrabianie rake grajac AA KK AK QQ.
    Za 100k rozdan moze wyrobisz z 500$ rake
    A co do rake to boss, b2b, ipoker. Tam szukaj +50% rb.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    betfriends dostaniesz odrazu stały bonus 1000pkt za 20$ i prawie najwyższy poziom Vip po kontakcie z supportem

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    kurak :
    nigdy nie orientowalem sie jak to wyglada. dlatego moglbys mi bardziej pomoc.
    to co bardziej sie oplaca grac short handed nl25 BSS niz nl50 SSS jezeli chodzi o rake?

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    169
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    kurak :
    nigdy nie orientowalem sie jak to wyglada. dlatego moglbys mi bardziej pomoc.
    to co bardziej sie oplaca grac short handed nl25 BSS niz nl50 SSS jezeli chodzi o rake?
    BSS na nl25

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Tylko na BSS na NL25 shorthanded mozesz wtopic (sam fakt ze jako kryterium do wybierania miedzy FR a SH stawiasz rake kaze uwazac ze nie jestes zbyt doswiadczony), a takiego murka na NL50 chyba ciezko jest wtopic.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    to co bardziej sie oplaca grac short handed nl25 BSS niz nl50 SSS jezeli chodzi o rake?
    Jesli chodzi o wyrabianie rake to BS na nl25.
    Na 50-60k rozdan robilem cos ok 1500 rake grajac w stylu 30/20.
    Ale pokera sie gra dla wygranych, a nie dla rake.
    Rb to jest tylko dodatek.
    Ja na nl25 mialem proporcje cos 70-30 chyba wygrane-rb.

    A na shorcie murem na fr to wogle nie wyrabiasz rake prawie. Grasz co 20 reke to jak masz nabijac tego rake?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Ja poprostu mam 500$ i chce zbudowac rolla po to , zebym mogl potem grac big stackiem na nl25. I chce wymyslic sposob jak zrobic w miare bezpiecznie te 1000$ zebym potem juz mogl grac big stackiem z 40buyinami spokojniej niz na 20buyinach. i dlatego pytam i sie orientuje. wszystkie uwagi mile widziane

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Lol chlopie ale masz problem.
    Siadasz na nl10 i robisz 50BI i po problemie.
    W sumie juz teraz z 20BI mozesz siadac na nl25 big stakiem chyba ze sie nie pewnie czujesz to uzbieraj jeszcze 10 albo 20BI na nl10 i po klopocie.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    zacznij wyrabiac bonus z poker source albo savvy czy jakiegos innego regalosa. Na NL25 jest kilka bonusow, ktore wyrobisz grajac 2-3k rak a dostaniesz za to dodatkowo 100-120$. Jak Ci ten bonus nie pokryje strat ewentualnych z gry to raczej slaba sytuacja