Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Wątek: Początek

  1. #1
    Witam, mam pytanie do graczy, bo niestety mój budżet wynosi narazie marne 30$ a chcialbym w miare normalnie grac ale jakos zawsze mnie kusi na wyzsze stawki, nie wiem czemu. Wiec mam pytanie co grac majac z takim budzetem? Jakies cashowki np 2 stoly na micro, czy moze S&G? tylko jednostolowe czy moze MTT i za jakie wpisowe?
    No i chyba z takim budzetem raczej nie warto blefowac czy grac slabe uklady narazie.
    W sumie to jestem dopiero poczatkujacy, wiec moze jakies porady sie przydadza.

    Dzieki i pozdrawiam.

  2. #2
    To ja spróbuje coś doradzic. Może sie nie znam ale pare miesiecy temu sam bylem w takiej sytuacji. Jeżeli grasz na PS to polecam turnieje na 90 osob za 25 centow.Możesz gra również freeole dla Polaków by zobaczyc jak sie gra na wieksza ilosc osob. Co do cashówek to 2/5 centow. Pozdrawiam i życze sukcesów.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cashe NL2 - na NL5 o których napisano powyżej masz ledwo 6BI

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Myśle, że spokojnie możesz sobie odpalić jeden stół NL2 i grając tight zobaczyc co z tego wyniknie. Możesz grając tylko silne rece powoli sie kulać. Ja tak robiłem i sie udało więc to moja rada. Ja jednak zaczynałałem po 2 miesiącach grania i orientowania sie w sieciowych artykułach, nie wiem na czym ty stoisz i może jakieś tanie mtt okażą sie lepsze.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    nawet na NL2 ma te 15 buy inow, co nie jest wypasem przy donkach sprawdzajacych z any two. Moze SSS na NL5, akurat 30buy inow.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Graj 2 NL. 15BI tam wystarczy. Tylko graj na początku ostrożnie. Czasami możesz odpuścić jeżeli nie jesteś pewien.

    Ja zaczynałem z 5$ na 10NL i nigdy się nie spłukałem. Nie pamiętam z iloma $ wszedłem na 25NL.

  7. #7
    zorientowany jako tako jestem, chociaz widzac gre na micro jak niektorzy graja to moze lepiej na poczatek sprobowac S&G i MTT np do 50 osob? tylko wpisowe wtedy np: max do 1$? no i ostatecznie czasami cash na micro sprobowac mozna.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Graj 2 NL. 15BI tam wystarczy. Tylko graj na początku ostrożnie. Czasami możesz odpuścić jeżeli nie jesteś pewien.

    Ja zaczynałem z 5$ na 10NL i nigdy się nie spłukałem. Nie pamiętam z iloma $ wszedłem na 25NL.
    Peri, z całym szacunkiem, ale to, że Tobie sie udało nie znaczy, ze on to powtorzy. Na prawde dla poczatkujacego, przygoda z mikro moze byc mega tiltujaca, bo sam wiesz co sie tam dzieje i 15 buiynow to IMHO zdecydowanie za malo na BSS FR. Grajac nawet solidnym TAGiem moze sie szybciutko spłukac jak mu troszke szczescia zabraknie.

    Cytat Zamieszczone przez mkestragar Zobacz posta
    zorientowany jako tako jestem, chociaz widzac gre na micro jak niektorzy graja to moze lepiej na poczatek sprobowac S&G i MTT np do 50 osob? tylko wpisowe wtedy np: max do 1$? no i ostatecznie czasami cash na micro sprobowac mozna.
    A myslisz ze inaczej graja na S&G i MTT i mikro buyinami?

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Już teraz musisz się nauczyć, że bez odpowiedniego zarządzania bankrollem daleko nie zajdziesz. Mając 30$ grałbym sit&go z wpisowym 0.50$, co daje ok. 60BI. Oczywiście nie turbo (chyba, że nie masz cierpliwości, ale bez niej też daleko nie zajdziesz), bo swingi w sitach turbo mogą zrobić na początkującym zniechęcające wrażenie. Aby wygrywać na tych stawkach na prawdę nie potrzeba większej filozofii (chociaż spotkałem tam kilku graczy używających PT lol). Myślę, że na początek będzie łatwiej niż z cash games.. Poczytaj trochę o strategii sng, przejrzyj analizy rozdań na forum i powodzenia.

  10. #10
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Graj fixa.
    Zalety:
    a) nie spłuczesz się szybko
    b) ludzie grają tak jak na nl z any two, ale nie masz dużego kosztu zobaczenia kolejnego streeta ani drawowania.
    c) ludzie wypłacą Ci się trzymając nawet parę, więc nie bluffuj tylko czekaj, aż ci karta siądzie.
    d) masz rolla na .05/.1 Ja zacząłem mając 10$ na .02/.04. Później skoczyłem na .05/.1 mając 15$ i teraz gram na nim mając bankroll prawie taki jak twój