Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Pytanie do omahowców.

    Ja [23,90]
    esb_ips [21,04] często wchodzi, podbija, chyba typowy gracz loose

    Jestem na UTG, esp_ips na buttonie, reszta nie uczestniczy w tym rozdaniu, moje karty - As,8s,Ah,9d

    preflop:

    Ja call 0,25$
    esp_ips call 0,25$

    flop (5h,4s,5s):

    Ja bet 0,65$
    esp_ips call 0,65$

    turn (3d):

    Ja check
    esp_ips check

    river (9s):

    Ja bet 2$
    esp_ips raise 8,55$

    Co teraz?

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Fold. W najlepszym wypadku zgarniesz polowe puli co przy takim reraisie nie jest zbytnio oplacalne. esp pewnie zlapal fula na riverze, pytanie jakie ma te dwie pozostale karty. Szkoda ladowac kolejne 6 dolcow jesli masz prawie zerowe szanse na scoopa.

    Edit: Co do reszty rozdania to chyba dalbym check na river i call/fold w zaleznosci od wysokosci jego beta. Reszta wyglada ok.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    jeszcze jakbys mi pwoiedzial czy to byl fullring czy sh bo na pewno przy sh przydalby sie raise preflop o pot
    oczywiscie mimo asow reka do hilo jest sredniodobra wiec przydalby sie 1-2 callerow pre
    ja mimo wszystko dalbym call na riverze ale jesli nie podbiles pre to nie budowalbym puli po flopie 545 a raczej tylko callowal wtedy po riverze byloby taniej do sprawdzenia
    oczywiscie jesli bym podbijal pre to cb na flopie mus a potem sie zobaczy...zreszta ja nigdy nikomu nie wierze...czemu ma miec te a2 skoro ja mam 2x a no way...

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Stół full ring (9 osób). Fakt ręka może nie najlepsza ale dlatego właśnie nie raisowałem pre flop, bardziej kusił mnie ten kolor niż asy.

    Poczekam może jeszcze ktoś coś napiszę i podam koniec rozdania.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Dobra omahowców na forum jest niewielu, więc tak to się skończyło:
    po dłuuugiej chwili zastanowienia kliknąłem call.

    esp_ips pokazał Ad,2h,6d,Jh i podział puli

    Ogólnie przychylam się do tego, że powinienem był dać fold ale widząc grę tego gościa wcześniej spodziewałem się, że raczej zbierał do low hand. Więc zakończyło się to szczęsliwie. Pozdro

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    No niewielu nas tu to fakt
    Co do rozdania to zagranie epsa jest dla mnie kompletnie niezrozumiale ale w sumie na tych stawkach ciezko znalezc myslacych graczy.

    Polecam (jesli nie przegladasz regularnie)
    http://forumserver.twoplustwo.com/po...0&Board=omaha8

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Dzięki, przeglądam czasem ale do tej pory tylko Holdem, teraz sie pewnie przerzucę na tą część forum...ciekawy artykuł:

    http://www.philivey.com/phil-ivey-tips.php?learntips=94

    pozdro