Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    3
    1. Jeśli jesteśmy na CO z A6s, w tabeli SHC jest call-jesli-2-limperów, ale przed nami limpowała tylko jedna osoba, to czy jeśli na BU i SB są gracze bardzo loose to możemy nagiąć zasady SHC i już zlimpować licząc na taki - implied call od BU i SB ?

    2. Co zrobić kiedy na NL5 stack zrobi mi się duży - 15-20$ Zostać z takim stackiem, czy wyjść i zresetować go do 5$ ?

    3. Czy mając AA na BB, a gracz z CO lub BU robi raise-first-in to lepiej zrobić re-raise czy call wciągając go do gry? Bo może robi steala i spasuje po reraisie.

    4. Jak gracie niskie pary? sprawdzacie z nimi podbicie dla set value? Czy zasada stack x20 jest ok?

    z góry dzięki.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ad. 2
    Nie widzę powodu, żeby wychodzić, kiedy twój stack tak urośnie, chyba że ktoś przy stole ma podobny lub większy i czujesz się niekomfortowo, bo np. jest on lepszym graczem niż ty albo siedzi na lewo od ciebie.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    21
    ad. 2
    zależy to od ciebie... jeśli grasz żeby się pobawić i nie zamierzasz zwiększać swoje stacka, by pójść na wyższe stawki to nie ma sensu. Jeśli myślisz jednak o dorobieniu się dobrego stacka do możliwości zwiększenia blindów przy każdym podwojeniu powinieneś wyjść z tego stolika. Powód jest prosty. W każdej chwili możesz dostać bad beata, który będzie cię kosztować 2 wpisowe na stolik.

    ad.3
    Tutaj głównie zależy to od tego z ilu jest graczy po tym podbiciu w puli i przeciwko jakiemu graczowi grasz. Jeśli grasz tylko przeciwko niemu możesz się pokusić o wciągający call. nie radzę jednak tego przy większej ilości graczy. Wywal jak najwięcej osób i po prostu bierz co twoje ;]

    ad.4
    To pytanie jest trochę rozległe, ale w skrócie. Zależy przeciwko komu grasz. Jeśli podbił gracz tight raczej się zrzuć, chyba że masz odds'y. Jeśli jest to loose możesz sprawdzić i poczekać na jego reakcję na flopie, ale jak już wcześniej powiedziałem. Mało sprecyzowane pytanie.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    21
    o to mi chodziło ale faktycznie napisałem to trochę skomplikowanie... ;]