Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
  1. #1
    Witam.
    Interesuje mnie zmiana operatora internetowego ( aktualnie mam jakis lokalny wymysl ). Po trzeciej w ostatnim tygodniu awarii ( przy 9 stolach SNG :/ ) a nastepnie 15 minutach bluzgania przez telefon podziekowalem (delikatnie mowiac ) za dalsza wspolprace z dotychczasowym dostawca.

    Prosze o wyrazenie opini na temat ogolnodostepnych - neostrada, netia ip... oraz ewentualnie innych mniej znanych. Oczywiscie zalezy mi zdecydowanie na stabilnosci łącza, mniejsze znaczenie ma prędkosc. Oraz jakie Wy macie podejscie do tego problemu - jakies dodatkowe łącze awaryjne itp.
    Pozdrawiam.

  2. #2
    neostrada jest ok - przynajmniej mi nic nie wiesza.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Wymieniłem Neostradę na DSL i mucha nie siada. Neostrada zmienia przynajmniej raz na dobę IP i wyrzucało mnie wtedy ze stołów.

    Pepone

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    no i koniecznie podlacz neta kablem. Nie polecam routerow bezprzedowych , liveboxow itp. nie ma to jak kabel

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez koń_bezzębny Zobacz posta
    neostrada jest ok - przynajmniej mi nic nie wiesza.
    dokladnie zadnych zwiech potwierdzam

  6. #6
    neostrada nie zawsze i nie wszedzie sie dobrze sprawuje. Ja mieszkam w Czestochowie w centrum miesta i mam problemy z netem. Mam neo puszczone kablem przez modem sagem i dosc czesto wieczorami modem sie rozsynchronizowuje. I nie sa to pojedyncze przypadki tylko np przez tydzien wszystko smiga ok a pozniej przez 2-3 dni wieczorami przez okolo 3-4h co chwile mnie rozlacza ze sie nie da nic zrobic. Problem tkwi w sieciach szkieletowych. Tepsa niestety zamiast najpierw je rozbudowywac i dopiero potem przylaczac nowych uzytkownikow to robi na odwrot i dlatego pojawiaja sie takie problemy.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Ja mam bleconnect (bezprzewodowy z ery) i jeśli mieszkasz w wiekszym mieście to polecam bo tedy jest bardzo szybki no a jesli maszdo tego laptopato juz wogóle bardzo przydatne możesz używać GDZIE CHCESZ. Mi osobiście się jeszcze nie zawiesił ani razu amam go ponad pół roku, tylko że jeśli dużo ściągasz to nie dla ciebie.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Stałe ip/kabel

    czyli radiówka osiedlowa, teliwizja kablowa, etc

    Pozdr
    Reb

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    600
    na tepsie 1Mb - wszystko zazwyczaj dziala w porzadku , ale czasem zwalnia w "godzinach szczytu" + czasem gubi pakiety i wywala ze stolow ... kablowkowy internet po routerze bezprzewodowym ma swoje "humory" , wiesza sie czasem , zacina - kumpel , ktory z routera ma puszczony kabel - nie ma takich problemow , wiec na pewno najlepsze rozwiazania (dla mnie) to kablowka + kabel ...

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Cytat Zamieszczone przez Rebel Zobacz posta
    Stałe ip/kabel

    czyli radiówka osiedlowa, teliwizja kablowa, etc

    Pozdr
    Reb
    sorrry, pominąłem ten fakt