Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Full Tilt Poker
    No Limit Holdem Ring game
    Blinds: $0.50/$1
    6 players

    Stack sizes:
    UTG: $128.95
    UTG+1: $81.40
    Hero: $205.80
    Button: $94
    SB: $101.60
    BB: $113.50


    Pre-flop: (6 players) Hero is CO with J♠ J♦
    UTG raises to $2, UTG+1 folds, Hero raises to $7.5, Button folds, SB calls, BB folds, UTG calls.


    Flop: 9♣ 6♣ 4♦ ($23.5, 3 players)
    SB checks, UTG bets $3, Hero raises to $20, SB folds, UTG calls.


    Turn: 7♥ ($63.5, 2 players)
    UTG bets $10, Hero raises to $47, UTG calls.


    River: A♥ ($157.5, 2 players)
    UTG bets $13, Hero calls.


    Results:
    Final pot: $183.5
    UTG showed A♣ 2♣

    ******************************************
    ******************************************

    Full Tilt Poker
    No Limit Holdem Ring game
    Blinds: $0.50/$1
    6 players

    Stack sizes:
    Hero: $118.30
    UTG+1: $94
    CO: $104.10
    Button: $112
    SB: $217.95
    BB: $100


    Pre-flop: (6 players) Hero is UTG with J♣ T♠
    Hero calls, UTG+1 calls, 3 folds, 3 folds, BB checks.


    Flop: 3♠ 8♥ 7♠ ($3.5, 3 players)
    BB bets $3.5, Hero calls, UTG+1 folds.


    Turn: J♥ ($10.5, 2 players)
    BB bets $7, Hero raises to $21, BB calls.


    River: 2♦ ($52.5, 2 players)
    BB checks, Hero bets $25, BB calls.


    Results:
    Final pot: $102.5
    Hero showed Jc Ts
    BB showed 2♠ 8♠

    --- pech czy za słabo na turnie??

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    w 1 rozdaiu wszystko ok
    w 2 nie podoba mi sie ten call PF, raise albo fold, preferuje raise, poza tym ok jak da mnie

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    w pierwszym rozdaniu po turnie albo tylko call albo znacznie wyzszy raise, natomiast w drugim odwazny( czyt. beznadziejny) raise po riverze
    ps: soprano, jesli BB to swir raise czy nie i tak sprawdzi, w koncu wlozyl juz w rozdanie BB i w tym rozdaniu po prostu hero wtoilby wiecej
    Ostatnio edytowane przez krakers ; 07-02-2007 o 23:10

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    61
    Ja zgadzam sie z Soprano w obu przypadkach z ogromnym naciskiem na Raise lub Fold i nigdy Limp w rozdaniu drugim bez wzgledu na to kto siedzi za mna. Chcialbym zapytac sie o cos innego w kontekscie tej pierwszej reki.

    Zalozmy ze ten gracz gra bardzo slabo na przed flopem i gra raise ep A2. Na flopie dostaje olsnienia i przeistacza sie w solidnego agresywnego gracza. Ptanie koncowe jak gracie jako on na flopie?
    Moja ocena sytuacji jest taka. Macie nut flush draw - 9 outsow i jezeli przeciwnik nie gral z AA lub AK tylko z KK, QQ, JJ, TT to dodatkowe 3 outsy. Powiedzmy ze srednio 10,5 outsow. Co robicie dalej?

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    pierwsze rozdanie - raise na turnie na pewno wystarczajacy. nie wiem czy dla pot control nie dalbym tu nawet tylko calla. w koncu przeciwnik miniraisuje UTG, potem niski bet na flopie, call raisa itd a to czesto sugeruje wyzsza niz JJ parke. ale zrobiles co mogles, call na riverze to koniecznosc.

    co do drugiego rozdania to moim zdaniem limpowanie to wogole slabe zagranie. z JT utg moim zdaniem easy fold a jesli juz to raisowalbym. (a czy ty Soprano przypadkiem nie limpowales z J8 na early position wktoryms z wrzuconych tu rozdan? chyba ze ty nie byles w tym przypadku hero) call na flopie? chyba ze planowales i tak ukrasc na turnie. raise na turnie wporzadku. ale bet na riverze? co myslisz ze zobaczysz po tym jak sprawdzil twoj raise na turnie? na pewno nie sprawdzi cie z niczym gorszym a jest duze prawdopodobienstwo ze dal check na riverze z mocniejsza karta.

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    ojej, aleście się przyczepili do tego limpnięcia, no nie gram tak, tutaj akurat czułem że nikt nie podbije bo stół pasywny był JTo raczej w większości pasuje UTG

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    61
    A ja bym prosil o odpowiedz na moje pytanie bo mam problemy w takich sytuacjach - drawing hands z wieloma outsami. Zazwyczaj w tym przypadku albo duzo zyskuje albo duzo trace Jakby sie komus chcialo to przeanalizowac to bylbym bardzo wdzieczny.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    -
    Posty
    295
    Moim zdaniem pierwszego razdania nie mogłes wygrać, nawet gdybys podbil ostro po flopie, nawet twojego all-ina podejrzewam ze gosc by sprawdził
    P.S. To rozdanie zagrałbym prawie identycznie, no moze bym dawał mniejsze podbicia

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    18
    1 - wiecej na turnie
    2 - fold pf, fold flop (na takich stawkach)