Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Poker Room skin
    No Limit Holdem Ring game
    Blinds: $0.15/$0.30
    4 players
    Converter

    Stack sizes:
    UTG: $32.43
    Button: $31.26
    SB: $27.52[65/6,5/0,5/65]
    HERO: $95.38

    Pre-flop: (4 players) HERO is BB with
    UTG folds, Button raises to $1.2, SB calls, HERO raises to $4, Button calls, SB calls.

    Flop: ($12, 3 players)
    SB is all-in $23.22, HERO calls, Button folds.

    Turn: ($58.44, 1 player + 1 all-in - Main pot: $58.44)


    River: ($58.44, 1 player + 1 all-in - Main pot: $58.44)


    Results:
    Final pot: $58.44

    Sprawdziłem to ponieważ już 3 raz w odstępie jakiś 8 rozdań gram identycznie pf. Czyli ktoś raise, ktoś2 call i ja re riase do 4 i wszyscy fold, więc mógł się wkurzyć, a flop mimo wszysytko uznałem jako bezpieczny(jakby miał K to raczej nie robiłby donk all in, tylko chciałby mnie wciągnąć). Jedyne czym się martwiłem to tym współczynnikiem agresji

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    No nie wiem... Overbet u pasywnego donka to prawie zawsze monster.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    No nie wiem... Overbet u pasywnego donka to prawie zawsze monster.
    Czyli K byś się u niego spodziewał? Ja akurat K odrzuciłem od razu.

  4. #4
    nie no krola wedlug mnie na bank by nie uderzyl ani 88 mogl miec wyzsza pocket pair albo np AQ

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    Czyli K byś się u niego spodziewał? Ja akurat K odrzuciłem od razu.
    K albo slowplayowane JJ+. Bet na flopie sugeruje raczej to drugie, bo z K by raczej slowplayował do turna co najmniej. Choć po twoim reraise pre flop mógł stwierdzić, że jesteś pot commited - masz np. AA, którego i tak nie spasujesz, więc on nie musi się czarować i może od razu walnąć all in.
    Chociaż mojego gadania nie bierz za bardzo na serio. Nie jestem zbyt dobry w te klocki (gram dopiero od paru miesięcy), więc w zasadzie bawię się tutaj w zgadywanie...

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Pot commited po wpakowaniu 4$?

    Ja bym to raczej foldnal na flopie oddsy dosc chujowe, duza szansa, ze nadziejesz sie na TT+ (w tym momencie na flopie bija Cie juz tez 88), jakos nie chce mi sie wierzyc zeby gosciu wpierdalal tam allina z nizsza para niz 88 wiec masz syt, ze albo jestes gleboko w dupie albo masz 7:3 z AQ np (choc ktos kto robi tak z AQ musi byc jakims downem ) no i oczywiscie pozostaje tez nieszczesny krol (niby wydaje sie, ze z K powinen Cie troche potrapowac ale to zalezy jak grasz z donkiem ze statami 40/5 np to tacy odrazu krzycza na caly stolik MAM TRIPSY .
    Ostatnio edytowane przez Karlos83 ; 02-06-2008 o 15:39

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Lol, fajne rozdanie. Po statach widać, że można się wszystkiego spodziewać. Ważne jest także to, że wcześniej kilka rozdań grałeś agresywnie i taki donk mógł się po prostu zdenerwować i zajebać z any2.
    Pewnie miał TT lub JJ, ale ja w 80% przypadków calluje.

    Chciałbym poznać zdanie Jdxa w tej sprawie.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Ważne jest także to, że wcześniej kilka rozdań grałeś agresywnie i taki donk mógł się po prostu zdenerwować i zajebać z any2.
    Tak też pomyślałem
    Nikt nie zgadł co gość miał i pewnie nikt nei zgdanie więc mówię: QTo. Musiał się ostro wku...zdenerwować na mnie

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Czyżby nikt nie zauważył że w rozdaniu był też button. Ja bym K u SB odrzucił (powody opisane przez innych), poza tym mógł się wkurwić i wykorzystać fakt że jest sparowany stół i próbować blefować (tak też się stało), ale button mógł mieć K Gdybym był w rozdaniu tylko z SB to call ale w tej sytuacji raczej fold. Ale ciesz sie że wygrałeś

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    Pot commited po wpakowaniu 4$?
    To był taki joke
    Btw, zaczyna mnie wkurzać już ta emotka
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 02-06-2008 o 20:58