Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Czy ktos mial moze taki problem??

    Troche ponad tydzien temu zlecilem wyplate z Bodogu...
    Jakiez bylo moje zdziwienie jak po kilku godzinach otrzymalem email ze moj adres zamieszkania sie nie zgadza z adresem na koncie Neteller (faktycznie tak bylo i nie mam pretensji chociaz nigdy mi tego zaden pokerroom nie sprawdzal)...zmienilem adres na Bodogu na poprawny...
    Praktycznie od razu po tym incydencie moje konto Neteller zostalo zablokowane ze wzgledow "bezpieczenstwa"...
    Rozmawialem na live chacie, dzwonilem do supportu i okazalo sie, ze musze pisac maile do dzialu zajmujacego sie dochodzeniami w NT. Napisalem kilka maili (w miedzyczasie zlecilem wyplate z Bodogu - sadzilem ze szybko sie z tym uwina w NT...nie mogli mi wyplacic kasy poniewaz moje kont NT bylo zamkniete(sic!) ).

    W koncu panowie z dzialu dochodzeniowego stwierdzili, ze "sledztwo" bedzie w toku i mam zalozyc nowe konto na NT a oni mi przeleja moje srodki itp...i przeprosili mnie za wszelkie niedogodnosci informujac mnie, ze moje konto prawdopodobnie zostalo wykorzystane do proby nielegalnych transakcji...caly proces (od momentu zablokowania do otworzenia przeze mnie nowego konta) trwal tydzien...

    Moje pytanie: czy to oni maja taki burdel i nie wiedza co sie dzieje (mimo ze pisalem im, ze cala sprawa byla wywolana przez Bodog), czy faktycznie ktos manipulowal moim kontem (nie wydaje mi sie-dziwny zbieg okolicznosci)??

    Radze Wam, zebyscie sprawdzali poprawnosc swoich danych a nie tylko adres email aby uniknac podobnych problemow...

    W tym momencie mam nowy nr konta NT i zmagam sie ze zmianami danych przez supporty na pokerroomach...
    Ostatnio edytowane przez demigod01 ; 16-12-2007 o 23:28

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    Ja miałem podobny problem tyle że z numerem telefonu.
    Zablokowali mi konto, po czym abym mogł je odblokować potrzebny był
    kontakt telefoniczy z tym, że to oni dzowini na już nie aktalny numer. Nowy własiciel numeru znał na tyle angielski że wytłumaczył iż nie wie co to neteller i nie ma pojęcia kim jestem (suport operował moim imieniem i nazwiskiem)
    Kilkakrotnie do nich dzwoniłem i pisałem na emial oraz livechacie aby odblokowali mi konto oni zaś mowili, ze do mnie zadzwonia ja im na to, ze moj numer jest nie aktualny i takie błedene koło.
    Po wielkorotnych próbach wreszcie trafiłem na kogoś kumatego który skierował mnie wlaśnie do działu dochodzeń i tym razem miałem dzwonić do ich sedziby w Londynie - co było także nielada wyczynem. strasznie cięzko było się tam z kimś połączyć (cały czas melodyjka ze niby wszyscy konsultanci zajęci) Odziow jednak udało mi sie trafić na jakąś konsulatnkę z Polski i ona mi bardzo pomogła. Podałem jej nowy numer, za chwilę oddzwoniłą do mnie i całą procedurę załątwiłą w kwadrans.
    Tak więc miałem sporo szczęścia.
    W moim przypadku trwało to dość długo, ale może teraz zmieniło sie coś z obsługą klienta (wtedy neteller nie mial polskiej stronki:/ )