Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Siema
    Aktualnie jestem studentem 1 roku biologi - niestety nie miałem wiele do wyboru ze względu na to, że pisałem maturę tylko z biologii

    Obecnie - ze względu na stałe pokerowe dochody mam zamiar ponownie przystąpić do matury i zmienić kierunek na taki, który będzie choć trochę powiązany z pokerem (głównie chodzi o inwestowanie pokerowej kasy )tj Finanse i Rachunkowość - spec. Zarządzanie finansami prywatnymi.

    Co o tym myślicie?

    Chętnie usłyszę opinie na temat kierunku studiów, który pasuje do wygrywającego pokerzysty


    HELP

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    OLEJ STUDIA !!!

    Lepiej naucz się inwestować na giełdzie, forex, albo rozkręć własny biznes, naucz się dobrze angielskiego a jak go znasz to jakiegoś innego języka. Zrób cokolwiek, tylko nie studiuj bo to strata czasu.

    Student III roku.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    jednak wolę mieć jakieś zabezpieczenie

  4. #4
    gdzie chcesz studiowac?

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    najlepiej nie dalej niż 300 km od Bydgoszczy - ale miasto nie ma wielkiego znaczenia

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    jednak wolę mieć jakieś zabezpieczenie
    Studia to żadne zabezpieczenie, nikt nie zagwarantuje Ci pracy tylko dlatego że jesteś po studiach. A jeżeli chcesz mieć tylko papierek to wybierz sobie jakąś spokojną wyższą szkołę pierdolenia o marketingu gdzie będziesz klientem , a nie studentem, gdzie będziesz płacił i wymagał
    W każdym razie nie porywaj się na jakąś dobrą państwowa uczelnię typu UW czy UJ (prawo itd.)

  7. #7
    Na UEK (byla AE) w Krakowie nie placisz czesnego, a tez nie przepracowujesz sie ale to dalej niz 300km od Bydgoszczy

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    to juz lepiej uniwerek gdanski ekonomia lub zarzadzanie...
    o ekonomii mowi sie ze to wydzial gier i zabaw, a poza tym jest w sopocie

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Piszesz, ze chcesz miec papierek. Zeby ten papierek cos znaczyl, trzeba sie narobic podczas jego zdobywania, niestety. Oczywiscie mozna sie narobic i miec gowno warty papier, ale to inna sprawa. Jak na pewno chesz studiowac, to w Twojej sytuacji najlepsze beda zaoczne. Zapraszam do Warszawy

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jak kierunek ma być związany z pokerem, to polecam matematykę