Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: AA nl20

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Table Button 283 (Deep) 10 Min (Real Money)
    Seat 6 is the button
    Seat 1: HERO ( $20.40 USD )
    Seat 2: FischerHunt ( $16.58 USD )
    Seat 3: jussila ( $24.57 USD )
    Seat 4: RYK85 ( $20.00 USD )
    Seat 5: chineseassassin ( $34.86 USD )
    Seat 6: APA-yueer13 ( $17.60 USD )
    HERO posts small blind [$0.10 USD].
    FischerHunt posts big blind [$0.20 USD].
    Dealt to HERO [ ]
    jussila folds
    RYK85 folds
    chineseassassin folds
    APA-yueer13 raises [$0.60 USD]
    HERO raises [$2.10 USD]
    FischerHunt folds
    APA-yueer13 calls [$1.60 USD]
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    HERO bets [$2.20 USD]
    APA-yueer13 calls [$2.20 USD]
    ** Dealing Turn ** [ ]
    HERO

    Niby wszystko jasne i gramy bet, bet. Jednak koleś nie jest standardowy i nie wiem czy niestandardowe granie nie byłoby najlepsze.
    Staty po 500 ręcach 26/21, 3bet 11, , Fold to CB 50%, Agg 4.
    Fold to 3 bet 20% (12 rąk) 4 bet range 5. Koleś w przeciągu tych 500 rąk przegrał ponad 6 BI. Nie kojarze konkretnych akcji, ale sprawia wrażenie fancy kolesia. Co chyba widać po statach.
    Strasznie niski fold to 3 bet i w zasadzie to nie wiem co to oznacza. Nie wiem czy gra prawie wszystko i już, czy tylko z pozycją czy może jakieś konkretne ręce w konkretnych sytuacjach.
    Generalnie to gram niski CB w nadziei, że na takim flopie zestakuje sie z jakąś parą na ręce.
    On gra call i teraz nie wiem, czy nie powinienem dać mu zabetować w celu ukradzenia puli. Jeśli obstawi mnie na AK, AQ to powinien zabetować. Interesuje mnie też kwestia wielkości betów. Może powinienem zagrać mocniej flop?
    Generalnie jak wy byście to zagrali i jak widzicie tą sytuacje?
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 24-07-2011 o 16:25

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    2,5$ flop , 4$ turn i goscowi zostaje ~10$ do puli 17$ na rivku.
    Nie rozumiem połowy Twoich rozkmin w takich sytuacjach, to nie jest nl 50000000.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Chodzi o to, że zagrałem ten bet i on zagrał fold. Czyli dokładnie to czego sie spodziewałem po zagraniu call flop. Nie widziałem za bardzo rąk które tutaj grają call turn, od których mogę dostać value na river(no chyba że trafi draw, a wtedy cięzko mi wywalić AA tym bardziej że może wygląda na takiego co może blefować) Jednak wszystkie co graja call turn graja też bet po moim checku. Do tego ze względu na jego gre, jest chyba pełno układów które on floatuje w celu ukradzenia puli i jest pełno takich które on bardziej udeży po moim checku, niż zagra kolejny call.
    Z tego powodu zastanawiam się czy nie powinienem zagrać check/raise, a nie bet.
    Choć z drugiej strony to może rzeczywiscie troche przeginam z tymi kombinajcjami i w zasadzie to nie ma to wielkiego znaczenia. Często sie zdarza ze zaczynam kombinować a potem wychodzi, że straciłem kupe prostego value

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Też uważam, że za bardzo levelujesz. Na flopie na pewno gram wyżej, 3/4 puli minimum.

    To do planu na turn, to nie ma co zgadywać, tylko trzeba spojrzeć w statystyki - jak wygląda jego fold to cbet turn, AFreq, float? Ale mimo wszystko też uważam, że b/b/b to najlepsza linia.