Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Chili Poker 0.20/0.40, hand converted by the iPoker Converter at Talking-Poker
    Visit Hand HQ to purchase hand histories from a range of sites, game types and levels.

    saw flop | saw showdown

    Button ($23.90)
    SB ($10.72)
    BB BB ($20.00)
    UTG Hero ($48.32)
    UTG+1 ($19.98)

    Preflop: Hero is UTG with K A
    Hero raises to 0.80, 3 folds, BB raises to 3.20, Hero calls 2.40.

    Flop (6.70) 8 K 3
    BB moves all-in for 16.80, Hero? Przeciwnik unknown



    Hero calls 16.80.

    Turn (40.30) T

    River (40.30) 4

    Hero shows K A
    BB shows A 8

    Hero wins 40.30 with One pair, Kings

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    easy call - to jest nuts!

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    easy call - to jest nuts!
    No raczej nie...set króli, set ósemek, set trójek, AA, KK - w tej kolejności co do nuts, Igiel nie zapominaj że w momencie sprawdzania Hero nie wiedział co ma przeciwnik.

    Masz po flopie TPTK (i co jest ważne jest to KK), przeciwnik raisował Cię przed flopem więc obstawiałbym go na parę od TT do AA ewentualnie na AK.
    Zagranie all in po flopie pokazuje:
    1)że jest to bardzo słaby przeciwnik, niepotrafiący grać po flopie(zagranie all-in jest najczęstsze zagranie u ludzi którzy po flopie mają top pair ze słabym kickerem albo middle pair i najczęściej własnie raisowali przed flopem). To wszystko oczywiście biorąc pod uwagę ze wasze stacki przewyzszają wielkrotnie pot.
    2)ma prawdopodobnie parę 88 albo wyższą ale niższą niż KK(ewentualnie KK ze słabym kickerem).
    3)gdyby był mocniejszy od Ciebie raczej nie zagrywałby all in tylko spokojniej by wyciągnąć z Ciebei max. $. (więc AA i sety raczej nam odpadają).
    Z Twoją kartą i z tym co napisałem wyżej call.
    Ostatnio edytowane przez sebasbox ; 03-01-2009 o 20:49

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    203
    Board: Kd 8d 3s
    Dead:

    Equity Wygrana Remis Zagubiona Ręka
    Gracz 1: 64,752% 51,942% 25,620% 22,438% AsKs
    Gracz 2: 35,248% 22,438% 25,620% 51,942% JJ+, AKs, AKo

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    never fold

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez sebasbox Zobacz posta
    No raczej nie...set króli, set ósemek, set trójek, AA, KK - w tej kolejności co do nuts, Igiel nie zapominaj że w momencie sprawdzania Hero nie wiedział co ma przeciwnik.

    Masz po flopie TPTK (i co jest ważne jest to KK), przeciwnik raisował Cię przed flopem więc obstawiałbym go na parę od TT do AA ewentualnie na AK.
    Zagranie all in po flopie pokazuje:
    1)że jest to bardzo słaby przeciwnik, niepotrafiący grać po flopie(zagranie all-in jest najczęstsze zagranie u ludzi którzy po flopie mają top pair ze słabym kickerem albo middle pair i najczęściej własnie raisowali przed flopem). To wszystko oczywiście biorąc pod uwagę ze wasze stacki przewyzszają wielkrotnie pot.
    2)ma prawdopodobnie parę 88 albo wyższą ale niższą niż KK(ewentualnie KK ze słabym kickerem).
    3)gdyby był mocniejszy od Ciebie raczej nie zagrywałby all in tylko spokojniej by wyciągnąć z Ciebei max. $. (więc AA i sety raczej nam odpadają).
    Z Twoją kartą i z tym co napisałem wyżej call.
    wow jestem pod wrażeniem
    jeszcze nigdy nie czytałem takeigo długiego uzasadnienia do totalnego no brainera

    EZ insta call i krzyczymy HOOOOOOOOOOOOOOOOLD

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    wow jestem pod wrażeniem
    jeszcze nigdy nie czytałem takeigo długiego uzasadnienia do totalnego no brainera

    EZ insta call i krzyczymy HOOOOOOOOOOOOOOOOLD
    jeżeli ktoś zadaje takie pytanie to znaczy że jest raczje początkującym graczem, więc jak nie wytłumaczysz mu dlaczego ma sprawdzić to po prostu nie będzie tego wiedział.
    napisanie zwykłego insta call niczego nie wniesie.

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Zgadzam się z sebasboxem. Ja bym tu sprawdził, ale dla mnie to taki no-brainer nie jest (choć to pewnie dlatego, że nie umiem grać) i dokładniejsze wyjaśnienie by się przydało
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 06-01-2009 o 07:24

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    eh no ok

    ja po prostu nie lubie jak ludzie to najprostszych standardow probuja doklejac jakies mega filozoficzne rozwiazania i neiwidaomo co analizowac.

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    No widzisz, ale dla ciebie to jest no brainer, bo zwracasz uwagę na wszystkie szczegóły i w tej konkretnej sytuacji jest to łatwy call. Ale słaby gracz, który patrzy na to inaczej niż ty może pomyśleć na przykład "aha, czyli z TPTK sprawdzamy all ina zawsze i wszędzie", bo nie będzie się orientował, że na decyzję wpływa tu (chyba) to, że był 3bet pre flop, że przeciwnik overbetuje, że jest możliwy FD i może coś tam jeszcze (choć sam nie wiem w jakim stopniu te czynniki, które wymieniłem, wpływają na decyzję).
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 06-01-2009 o 21:29