Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    ianleeds - 19.3/5.3
    AdmiralTwill - 18/10

    zadnych readow. obydwaj dosc nowi na stole. jak gracie na turnie?


    Seat 1: RUSHMULLER ($67.10)
    Seat 2: ianleeds ($89.10)
    Seat 3: AdmiralTwill ($112.60)
    Seat 4: Homer20 ($47.30)
    Seat 5: SneakrFreakr ($226.30)
    Seat 6: HeyImDro ($248.35)
    Homer20 posts the small blind of $0.50
    SneakrFreakr posts the big blind of $1
    The button is in seat #3
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to SneakrFreakr [3h 4c]
    HeyImDro folds
    RUSHMULLER calls $1
    ianleeds calls $1
    AdmiralTwill calls $1
    Homer20 folds
    SneakrFreakr checks
    *** FLOP *** [5c 7s Jd]
    SneakrFreakr checks
    RUSHMULLER checks
    ianleeds checks
    AdmiralTwill checks
    *** TURN *** [5c 7s Jd] [6d]
    SneakrFreakr bets $3
    RUSHMULLER folds
    ianleeds raises to $6
    AdmiralTwill raises to $24
    SneakrFreakr ???

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ja na turnie duży raise...
    może mieć seta 2 pary tptk

    czasem się na wyższego strita nadziejemy ale trudno...

    w razie oporu dla mnie easy allin
    tym bardziej że to SH - easy allin

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Ja bym to zrzucił. Najniższy strit, tylko $1 zainwestowany, prawie na pewno pójdziemy z którymś z przeciwników all-in (prawdopodobnie z AdmiralTwill). W takim wypadku musimy wygrać 50% takich rozdań aby być na 0, a nie mam wątpliwości, że częściej niż w 1/2 takich rozdań nadziejemy się na strita u któregoś z przeciwników, a nawet jak trafimy "tylko" na seta/FD, to przeciwnik będzie miał 18% na dobranie fulla/koloru. Zakładając nawet, że przeciwnik w 40% ma strita (1), w 40% FD/seta (2) i w 20% spasuje (3), to na 10 rozdań:
    1) przegrywamy ~$400,
    2) wygrywamy ~$320,
    3) wygrywamy ~$33.
    Sumując: przegrywamy ~$100, aczkolwiek ja osobiście nie byłbym tak optymistycznie nastawiony co do rąk przeciwników. Zastanówmy się co może mieć AdmiralTwill. Z takim PFR na pewno podbiłby z późnej pozycji każdą parkę (tak więc set na flopie wykluczamy), podbiłby pewnie także każde AXs (tak więc re-rasie na turnie z nie-nutsowym FD byłby dziwnym zagraniem). 75? J5? J7? Kto by to slowplay'ował na flopie (kto by z tym w ogóle sprawdzał pre-flop?)? Pozostaje więc jedynie 65, 76, J6 - z czego J6 wyrzucam pre-flop, nie wiem czy z pozostałymi układami dałby tego re-raise'a (prędzej call), jedyne co mi tu pasuje to 98.
    Jeśli chodzi o ianleeds'a, to na pewno dorzucam parki (prócz JJ) i AXs.
    Tak więc podsumowując: nie wierzę, że nie dojdzie do showdown'u z którymś z zawodników i nie wierzę, że wyjdziemy tutaj przy raise'owaniu na plus.

    Ja pasuję.
    Ostatnio edytowane przez Kapol ; 04-02-2007 o 02:13

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    iana nie znam, Admiral ma u mnie na 191 rąk takie statsy:
    20/14/3.75 20%/42% (doszedł i wygrał SD), czyli agresor (tym bardziej że ma pozycję), także ja bym mu nie odpuścił, może ma 66, 76, słabego J i bał się QKA na turnie, osobiście dałbym raise, niech się doszuka tego str8 u nas, jeśli nie odpuści to może mieć tylko 87, ew. nie chce zrezygnować z 66, na pewno tego teraz nie spasuje, ja tam robię raise do 60 i ostateczną decyzję podejmę za chwilę

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Czy nie podbiłby 66 z takim PFR? Czy sprawdziłby pre-flop ze słabym J (przecież nie ma VP$IP w granicy 40, ja mam czasem 20 podczas sesji i z żadnym gównem typu J8 nie gram)? 87 faktycznie możliwe, ale w grze jest jeszcze drugi przeciwnik, co z nim?
    Jak dajesz raise do 60 to już raczej nie ma ostatecznej decyzji, pozostaje jedynie call all-in'a (jeśli taki nastąpi, o czym jestem przekonany).

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    6
    dla mnie fold
    zainwestowałeś 1BB, masz najniższego strita, aby go obronić musisz dopłacić 24BB. To się nie opłaca, szczególnie, że nie znasz ostatniej karty(może wypaść kolor lub full). Grając to, nabierasz złych nawyków gry loose, chyba ,że tak właśnie grasz.

    w turnieju zastanowiłbym się nad call, ale po niewygodnym rivierze i dużym becie na koniec, fold.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Co z tego ze zainwestowal jedynie 1 BB jak moze wygrac duzo wiecej? Moim zdaniem call, badz co badz masz strita- nie mysl ile mozesz stracic ale ile mozesz zyskac. Poza tym obaj nie maja az tak wielkiego stacka- najwyzej okaze sie ze maja cos lepszego to odrobisz w nastepnych rozdaniach.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    niechce zabardzo zgadywać co miał przeciwnik bo zabardzo niewiem jaki styl preferuje ale stawial bym go na dwie parki mowa tu o AdmiralTwill, bardziej obawiałbym się inleeds'a ktory moze miec albo niskiego seta albo te nieszczęśliwe dla ciebie 89:P, oczywiscie są to tylko moje przemyślenia po przejrzeniu przebiegu betowania

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    tylko $1 zainwestowany
    i

    zainwestowałeś 1BB
    Ludzie, problemy ze wzrokiem ?? Coś mi się wydaję, że nasz hero zabetowal 3$ na turnie, wiec skad tylko 1bb ??


    A tak w ogole to czesto zrzucacie takiego strita ? Aktualnie bija nas tylko 2 rece : 48(malo prawdopodobne) i 89. W sumie nie taka latwa decyzja, bo mamy jeszcze duzo drawow, ale jak dla mnie to re-re-raise.

    pozdr

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    6
    Nie wiemy nic o przeciwnikach, dlatego należy uznać ich za solidnych. Jeśli mamy za sobą raise i reraise to najniższy strit może nie wystarczyć.

    1BB czy 4BB w tym przypadku to niewielka różnica.