Zobacz wyniki ankiety: Czy Holywood poker jest wiarygodnym pokerroomem?

Głosujących
38. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, grałem/gram tam i wiem to z własnego dowiadczenia.

    21 55.26%
  • Tak, nie grałem tam.

    3 7.89%
  • Nie, nie grałem tam.

    4 10.53%
  • Nie, grałem tam i wiem to z własnego dowiadczenia

    0 0%
  • Nie wiem.

    10 26.32%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Witam.

    Planuje podjąć się wyrobienia maksymalnego bonusa powitalnego w holywood, później dają cos na ksztalt rakeback.

    Pytania:

    1. Czy ktos tam gra i czy przez przypadek nie wpierdzielę się w jakie bagno?
    2. Jak szybko lecą tam - czy też ogólnie w sieci ongame - punkty na fullring NL50 i NL100?

    Pozdrawiam

    Pepone

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Jeden z dwóch (obok Towera) najbardziej wiarygodnych roomów w sieci Ongame. Można polecić z czystym sumieniem.

    Co do punktów, to w całej sieci naliczane są identycznie (przynajmniej w tych roomach, w których grałem), natomiast "jak szybko lecą" to pytanie względne, zależy jeszcze jak grasz (punkty dostajesz za dopłacenie do puli, a ich ilość zależy od jej wysokości).

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Dzięki za odpowiedź i pytanie dalsze. Skoro tam grasz to korzystasz może z ich "rakeback" http://www.hollywoodpoker.com/promo/premium-player.html ?

    "jak szybko lecą" to pytanie względne, zależy jeszcze jak grasz
    Wiadomo, że to sprawa względna, jednak poszukuje jakiegos odniesienia, np. "rozgrywając 1000 rak na nl50 ugrywam xxx punktów". Jest ktos kto uszczknie rąbka tajemnicy?

    Pozdrawiam

    Pepone

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    ja troche zbocze z tematu, kuuuupe czasu temu wyplacales pieniadze z holywoodu czekiem, jeszcze wtedy nie wiedzialem ze zrealizowac czeku nie mozna od rekino i ostatnio sobie przypomnialem o nim, chcialbym go anulowac tylko nie wiem jak to zrobic, nie znalazlem te opcji na stronie, choc bodajze jest zapis, ze gdy anuluje czek potraca mi chyba 25dol, moze ktos pomoc??zaznaczam, ze to bylo dawno, nie wiem czy czeki maja jakas date realizacji??

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    @Pepone

    obecnie tam nie gram, na Hollywood wyrabiałem tylko bonus powitalny z PokerSavvy, aczkolwiek nigdy nie słyszałem złego słowa o tym roomie

    natomiast co do punktów, to dwie godziny gry na sześciu stołach FR na NL50 to ok 60-90 punktów, ale mogę się mylić, ponieważ szczerze mówiąc raczej rzadko zwracam uwagę na to ile punktów wyrobiłem w stosunku do długości gry i ilości rozdań
    Ostatnio edytowane przez Aston1906 ; 06-11-2007 o 09:17

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    nie wiem czy czeki maja jakas date realizacji??
    sprawdz na czeku powinno pisać , z tego co pamietam jak wypłacałem czekiem z kasyn (kilka lat wstecz) to były daty wazności.

    mysle ze powinienes napisac do ich supportu i nie powinno byc problemu z anulowaniem czeku

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Tez kiedyś przez pomyłkę wypłaciłem czekiem, napisałem do nich i mi anulowali bez problemu (opłata 25$). Swoją drogą mają chyba najlepszy support na świecie - takie moje zdanie, kiedy tylko do nich nie pisałem odpowiedz miałem w przeciągu 5 minut ! Do tego zawsze grzecznie i dokładnie na temat.

  8. #8
    ad.1. room sprawdzony i uczciwy - aczkolwiek na tower znajdziesz lepsze warunki...

    ad.2. na nl 100 powinno wyjsc srednio 10-12 pkt na 1 stol w ciagu godziny

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    natomiast co do punktów, to dwie godziny gry na sześciu stołach FR na NL50 to ok 60-90 punktów, ale mogę się mylić..
    Tez mi tyle wychodzi grajac Tagiem.

    Pkt o wiele, wiele, wiele szybciej leca na shorthanded.

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Źle kliknąłem w ankiecie, miało być "nie grałem i nie wiem", pzdr