Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Niedawno przyszedłem do tego stołu, jestem 2/300, villain 1/300, swoje żetony zabraliśmy w większej mierze od wcześniejszego chip leadera, który był ultra-donkiem. Teraz mam wrażenie, że to easy fold, ale pomyślałem przez chwilę, że chce po prostu zabrać pota mi.

    PokerStars No-Limit Hold'em Tourney, Big Blind is t100 (8 handed) Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: FlopTurnRiver)

    saw flop|saw showdown

    CO (t10170)
    Button (t3455)
    SB (t5990)
    BB (t20940)
    UTG (t3815)
    UTG+1 (t4315)
    Hero (t15985)
    MP2 (t2935)

    Preflop: Hero is MP1 with 3, 3.
    2 folds, Hero raises to t325, 4 folds, BB calls t225.

    Flop: (t700) 4, 9, 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets t500, BB calls t500.

    Turn: (t1700) 2 (2 players)
    BB checks, Hero bets t1250, BB raises to t8000, Hero ?

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    233
    jezu co tu zrobic ???

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    re-raise allin i zobaczyc jak koles pokazuje AcXc lub A5 ;d
    edit : w sumie moze tez miec seta, mogl smialo callowac twoj raise preflop z jakas parka 44 22
    Ostatnio edytowane przez scyth01 ; 18-11-2007 o 12:23

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Kurczę, jak ja lubię jak ktoś kompletnie nie przemyśli sprawy, nie ma nic do powiedzenia, a się wypowiada. (mam na myśli Domasza oczywiście)

    Oczywiście problemu bym nie zamieścił gdyby nie nasze stacki, jeszcze nigdy nie miałem tak gigantycznego w ciągu pierwszej godziny, ani tym bardziej nie musiałem grać z innym gigantem.

  5. #5
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    Ja napisac fold moge, ale juz widze jakbym to w turnieju zrzucil . Jeszcze niestety sety b. ciezko mi sie zrzuca po raisach ziomow. Zapewne ziomek pokaze A5 albo 65, ale strasznie ciezko zrzucic taka reke, ja zapewne bym tu poplynal na stacka jesli jest lepszy.

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Cytat Zamieszczone przez ZAPOLEK Zobacz posta
    Ja napisac fold moge, ale juz widze jakbym to w turnieju zrzucil . Jeszcze niestety sety b. ciezko mi sie zrzuca po raisach ziomow. Zapewne ziomek pokaze A5 albo 65, ale strasznie ciezko zrzucic taka reke, ja zapewne bym tu poplynal na stacka jesli jest lepszy.
    z 65 raczej by nie callowal raisu drugiego deepstacka

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    268
    Moim zdaniem all in... Skoro to pierwsza godzina, to musisz kierować się chęcią zdobycia 1 miejsca, a wtedy z setem ez ai...
    Myślę, że z AA nie zastanawiałbyś się pf nad all inem, a przecież łapiąc seta, masz większe szanse niż z AA;]
    Zauważ, że jak się podwoisz to dopiero jesteś monsterem, a jak przegrasz, to trudno
    Zapewne żeby dostać się na taki FT, to musisz mieć te 100.000, a więc ai, no chyba, że interesuje Cię nagroda zaraz po bubblu, to wtedy fold, i foldujemy do końca, czekając na nagrodę

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez scyth01 Zobacz posta
    z 65 raczej by nie callowal raisu drugiego deepstacka
    Właśnie z tego powodu mógłby callnąć.

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    3
    ja bym to sfoldowal, a wedlug mnie ma 99

  10. #10
    Moim zdaniem karta jest do zrzucenia. Moj read to wyzszy set u przciwnika- zagral slow play, po czym po nieprzyjemnym turnie ( flush straight draw), przyspieszyl zeby chronic dobra karte. Nie wykluczony rowniez A5. Dalsza gra w tym rozdaniu jak dla mnie zbyt ryzykowna, Twoj deep stack daje bardzo duze mozliwosci na przyszlosc, zbedne ryzyko.