Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    PokerStars.pl przygotowało dla graczy z Europy Wschodniej serię turniejów, w których do wygrania będą pakiety do EPT Wiedeń. Każdy pakiet o wartości $9.300 zawiera wpisowe do Głównego Turnieju, zakwaterowanie w hotelu oraz $900 na pokrycie kosztów podróży. Turnieje rozpoczną się 6 września i potrwają do 17 października.

    Cała seria składać się będzie z trzech dwutygodniowych cykli, z których każdy zakończy się turniejem finałowym z jednym pakietem gwarantowanym. Do finałów można się zarejestrować bezpośrednio – wpisowe wynosi $109, ale można się też do nich dostać poprzez darmowe turnieje - awansując najpierw do Etapu 1, następnie do Etapu 2 i ostatecznie do Finału (do Etapów 1 i 2 również można się zarejestrować bezpośrednio).

    Freerolle – odbywać się będą od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 CET. W każdym z nich będzie do wygrania 10 wejściówek do Etapu 1.

    Etap 1 – wpisowe $1,10 + rebuye, turnieje odbywać się będą od poniedziałku do piątku o godzinie 20:30 CET. W każdym z nich gwarantowane będzie 20 wejściówek do Etapu 2.

    Etap 2 – wpisowe $11 + rebuye, turnieje odbywać się będą w soboty o godzinie 20:30 CET. W każdym z nich gwarantowane będzie 20 wejściówek do Finału.

    Finał – wpisowe $109, turnieje odbędą się w niedziele: 19 września oraz 3 i 17 października o godzinie 20:30 CET. W każdym z nich gwarantowana będzie 1 wejściówka do EPT w Wiedniu.

    Wszystkie te turnieje w oprogramowaniu PokerStars.pl znaleźć będzie można w zakładce „Turnieje” – „Lokalne”, w „Filtrze turniejów” będzie można wpisać „Wiednia”.

    Nowi gracze, którzy po raz pierwszy wpłacą pieniądze pomiędzy 6 września (06:00 CET) i 15 października (18:00 CET) i wpiszą podczas wpłaty kod „VIENNA”, otrzymają za darmo wejściówkę do Etapu 1 o wartości $1,10. Wpłata automatycznie uruchomi standardowy bonus 100% do $600.

    EPT Wiedeń odbędzie się w dniach 26-31 października 2010. Wpisowe do niego wynosi €5.000 + 300, zaplanowano 600 miejsc. W oprogramowaniu PokerStars.pl dostępne są już standardowe satelity, które obecnie zaczynają się od 100FPP i €10,90 – można je znaleźć w zakładce: „Wydarzenia” – „EPT”.

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Wolę od razu zapytać finał 109$ można wymienić na $T? A pakiet na EPT ? na WSOP dają pieniądze na konto to wiem ale EPT?

    ...extra wszedłem na pocztę czytam sobie,że wygrałem wejściówkę za 109$ do turnieju 308296305 i jeśli mam ochotę się wyrejestrować to dostanę $T tylko ,że wchodzę w lobby tego turnieju i nie ma opcji WYREJESTRUJ

    Piotr poradzisz coś?
    Ostatnio edytowane przez junntan ; 11-09-2010 o 23:17

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    OK 109$ już wiem,że można wymienić na$T ale będę dalej upierdliwy i zapytam.Czy jeśli jakimś cudem wygram pakiet EPT będę go mógł wymienić na gotówkę czy nie? Dociekam bo ostatnio straciłem 1000euro nie jadąc do Dublina i nie chciałbym by historia się powtórzyła.

    Pozdrawiam

  4. #4
    Support musi się tym zająć.