Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    po kilku miesiach stanu "inactive" postanowilem zrobic wielki "comeback" i znow zaczac grac w pokerka:P I tak na 1 ogien poszedl soft partypoker ,instaluje,odpalam, cos tam cos tam masz 10$ na gry oprocz pokera...no to super ide sobie na jednorekiego bandyte "fruit cos tam" obstawiam za "piatke" patrze i win 256$ :OOOOOOO WTF? okk zajarany obstawiam tym razem za "dwojke" i tak doszedlem do 520$ w 10 minut:P SICK i tera mam pytanie:

    1.Mam konto w party na dane ojca poniewaz kiedys gralem jak jeszcze nie ukonczylem 18 lat i teraz jak zaloze sobie konto na nettlerze lub moneybookers na dane ojca a konto bankowe podam moje to nie zablokuja mi konta (nettelera lub moneybookers lub party )jakk bede chcial zrobic przelew z nettler'a lub moneybookers NA moje konto?

    ps:sry ze tak chaotycznie ale spieszylem sie:P przeszukalem troche i nie znalazlem nic na ten temat.


    pzdr

  2. #2
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    Konta musza sie pokrywac czyli byc na jedna osobe. Zweryfikuj sobie konta bankowe taty poprzez MB i tam wyplac.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    po pierwsze nie wiem czy party nie bedzie chcialo zebys obrocil jakas kwote, niech sie wypowiedza inni, a czemu nie wyplacisz po prosty na konto bankowe ojca??

  4. #4
    no zeby wyplacic te 10$ to musialem obroc do 350$ wiec mam powyzej ... no moge racja tylko nie ma ojca w polsce i nie chce czekac,ale chyba jednak bede musial przebolec:P bo nie chce zeby mi zablokowali konta...
    a ta druga opcja to wplacic na nettlera ojca przez moj bank kase i potem moge wyplacac dowoli z nettlera na moj ?

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    No ale, jeśli włacisz kase na MB ojca to możesz przelać w minute na swoje MB i wtedy już bez problemu na poka.

  6. #6
    hmmm...no to tak,zlecilem wyplate o 15 we wtorek na konto bankowe i dzis juz powinna byc a jej nie ma (wtf?) czy bylby ktos tak mily i nie napisalby mi maila po angielksu do nich zeby mi ta kase wysłali?czy poczekac jeszcze pare dni?

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Give my money you motherfucker son of tha bitch:P

    ps: przepraszam za kiepski angielski

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez jaco Zobacz posta
    Give my money you motherfucker son of tha bitch:P

    ps: przepraszam za kiepski angielski
    hahahha