Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68

Wątek: Turnieje rebuy

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Jak wy gracie tego typu turnieje zwlaszcza jak sa do tego jeszce np w formule turbo czyli blindy co 5 sie zmieniaja.

    Czy np odrazu bierzecie rebuya zeby miec 2 razy wiecej zetonow na starcie??

    Czy za wszelka cene probojecie jakis szybki allin i podwojenie potrojenie ze srednia reka?

    Czy moze poprostu gracie w miare normalnie czekajac wlasnie na tych co pojda allin z mierna reka lub zupelnie na dowolnej rece co czesto sie zdarza w turniejach z rebuyami za niskie wpisowe.

    I ogolnie co sadzicie o tego typu turniejach bo wiem ze sa osoby ktore poprostu nie trafia tego typu turniejow ;D

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Ja ich poprostu nie gram

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    dla mnie to jest strasznie pogiete, loteria na maxa

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez warebel Zobacz posta
    dla mnie to jest strasznie pogiete, loteria na maxa

    przez pierwszą godzine jest loteria pozniej juz sie troche uspokaja
    ja w sumie lubie zagrac sobie speed rebuya za $2 na party i zawsze udawalo mo sie dojsc do kasy nierobiąc rebuyow ani addonow :P

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    320
    gram Tight, czekam na conajmniej podwojenie przed addonem o co w turnejach rebuy z niskim wpisowym nie jest trudne,

    niegram turbo bo to loteria, blindy conajmiej co 10 minut jak dla mnie

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    przy formule turbo to walic all ina przzy dobrej ręce, gra tight zazwyczaj konczy sie pozarciem przez blindy. dzisiaj miałem okazje wygrac turniej speed rebuy blindy co 3min, ale generalnie to loteria
    Ostatnio edytowane przez jaco ; 14-01-2007 o 20:36

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    blindy co 32 minuty to speed to jaki jest normalny co 2h :???:

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    poprawione heeh

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez luckylukepoo Zobacz posta
    przez pierwszą godzine jest loteria pozniej juz sie troche uspokaja
    po godzinie to zwykle juz sie konczy turniej turbo

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    23
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Jak wy gracie tego typu turnieje zwlaszcza jak sa do tego jeszce np w formule turbo czyli blindy co 5 sie zmieniaja.

    Czy np odrazu bierzecie rebuya zeby miec 2 razy wiecej zetonow na starcie??
    Najpierw musisz ustalic sobie ile zamierzasz wydac na dany turniej. Dla mnie przykladowo jest to 3-6x wpisowe. Na poczatku nie robie rebuya i daje all-ina z dowolnej pozycji na kazde premium karty, srednie i wysokie sc/sg i 2 wysokie karty. Z poznych pozycji dochodza srednie parki. Jak przegram robie 2 rebuye i potem ew. jeszcze 2 + addon. Majac 5x poczatkowy stack zaczynam grac tight. Moj cel w fazie rebuy to 10x poczatkowy stack (na PS w turbo jest to 10k). W samym turnieju juz nie mozna bac sie gamblowania, wyrzuca sie jednak z poczatkowych pozycji srednnie i niskie parki. Lepiej juz dac czy callnac all-ina na QJs niz 66. Przy 2 callerach (dosc czeste w turbo) mamy szanse na jakis uklad, a niska parka ma tylko 2 outsy. No i w turbo gra pozycyjna i duza agresja to podstawa.