Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    witam
    konto na sportingbet.pl założyłem pare dni temu, wpłaciłem 35 USD, drugie tyle dostalem bonusu powitalnego, pozniej doszlo do tego 30USD z bonusu "raked hands".
    wczoraj w nocy gralem sobie w najlepsze, szlo mi nawet niezle, nagle (około 1.40) w trakcie dosyć ostrej licytacji (w puli było około 10 USD przy 0,05-0,10 cash game) zostałem rozłączony z internetem.
    do tej pory nie mogę połączyć się z siecią (piszę to od kumpla z domu), moj operator twierdzi ze to coś po mojej stronie, sygnał od nich do mnie jest ok.

    najgorsze jest jednak to, że na koncie w sportingbet gdzie wczoraj mialem jeszcze ponad 110 $ dzisiaj mam ... 0$.

    live support czat nie działa, polska infolinia tez nie. zaraz napisze do nich maila. ciekawe jestem czy ktos byl w takiej sytuacji ?

    pzdr
    m.

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Stolica wschodniej Polski
    Posty
    127
    Przestan siac zamet i panike - SB jest spoko i na pewno wszytko sie szybko wyjasni.

  3. #3
    nie obwiniam broń boze SB - do tej pory kontakt z nimi byl bardzo ok.

    bardziej obawiam sie ze padlem atakiem jakis hakerow... nie wiem czemu nie moge polaczyc sie z internetem, czuje ze ktos mi cos tam namotał, na komputerach srednio sie znam

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    skoro srednio sie znasz to proponuje format c:

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    A logowałeś się do pokerromu też?? Jak Cie wywalilo z netu to kasa zostala Ci w pokerromie i na koncie SB masz 0.

  6. #6
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    25
    Witam
    Też miałem podobny problem,niemogłem sie zalogować do pokera i na koncie na stronce miałem 0$,napisałem do supporta i mi odpisali ze jakieś problemy mają z softem po 30 minutach juz było wszystko ok.

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez Qter
    A logowałeś się do pokerromu też?? Jak Cie wywalilo z netu to kasa zostala Ci w pokerromie i na koncie SB masz 0.
    uffff... faktycznie, sciagnalem u kumpla soft do pokera i faktycznie - po zalogowaniu sie na konto przez pokerroom i wylogowaniu kasa "wróciła" na konto, które sprawdzam przez www.

    wielkie dzięki za poradę, przepraszam za panikę
    skasujcie wątek bo mi wstyd



  8. #8
    Heheh nno nie masz się czego bac mi średnio co miesiąć ginie 300$ na SB , ale zawsze się odnajduje gdzieś coś żle zaksięgowali czy inne opcje wyszły hehe luz :P :P :P :P :P