Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    Według was co możemy zaliczyć jako "niezbędnik pokerzysty online" aby osiągać jakieś dochody najmniejszym kosztem oraz jaką objelibyście strategię?

    Podajcie wszystko co może/musi być potrzebne.

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    przydaje sie programik "Opponents Hole Cards Wizzard"

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    Odpowiedz na to pytanie moze byc temtem rzeką.
    Ja na poczatek odpowiem krotko i zaznaczam ze to oczywiscie nie jest prawda objawiona tylko moja skromna opinia

    w kolejności od najwazniejszego:

    1.Doświadczenie
    2.Sprzęt i oprogramowanie
    3.Cierpliwość
    4.Wiedza teoretyczna
    5.Stabilizacja finansowa
    6.Całkowity brak oznak hazardzisty
    7.Drożne kanały dystrybycji cukierków

    na kazdy z tych punktow mozna napisac elaborat

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    nie do końca oto mi chodziło
    ten temat nawinął się nam podczas popołudniowej debacie o pokerze

    Jeden z kumpli powiedział że: (i oto przykład)

    Kapitał - 100$

    Dwa monitorki do gry multi.

    Poker Tracker 3 full (89,99$)

    Stars HotKeys (osobiście uważam że jest bardzo kiepski, albo nie potrafię się nim tak dobrze obsługiwać ogólnie nie spełnił moich oczekiwań)

    Tabelka % rąk startowych

    i coś tam jeszcze wymienił, oprócz strategii...

    Najgorsze jest to, że wydatek wynosi ok 189,99$ i monitor ok. 500 zł przy założeniu że jeden już posiadamy xD to jest troszkę za dużo

    @jarsza

    5,6 i 7 podpunkt wytłumacz jaśniej.

    Ps. Prawda temat jest dosyć kontrowersyjny.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Chlopie na poczatek poker tracker, stars Hotkeys, dwa monitory to ci wogle nie beda potrzebne.

    Jedynie ta tabelka moze byc przedatna.
    Czyli koszt 20 groszy.

    Ewentualnie mozesz sciaganac triale ppoker tracke i holdem manager i masz 2 miesiace za free, a potem mozesz sobie wyrobic na jakims poker savy program ktory ci bedzie lepiej pasowal.
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 11-10-2009 o 19:37

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    Nie ja to wymyśliłem, to tylko przykład do który może posłużyć do waszych wypowiedzi

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    To na poczatek starczy ci komputer jakikolwiek (chyba ze bedziesz gral na ongame), monitor jakikolwiek, internet jakikolwiek tylko zeby nie przerywal bo tiltuje to, kapital 50$ starczy na poczatek (jak nie masz to popatrz za jakimis no depositami), jakies podstawy teoretyczne i duuuuuuuuuuuuuzo czau.
    I konto na Netelerze albo na Moneybokers sie przyda.

    I jak to bedziesz mial to mozesz zaczynac.

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Chlopie na poczatek poker tracker, stars Hotkeys, dwa monitory to ci wogle nie beda potrzebne.

    Jedynie ta tabelka moze byc przedatna.
    Czyli koszt 20 groszy.

    Ewentualnie mozesz sciaganac triale ppoker tracke i holdem manager i masz 2 miesiace za free, a potem mozesz sobie wyrobic na jakims poker savy program ktory ci bedzie lepiej pasowal.
    +1
    a 100$ na gre tez mozesz dostac za free

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    5.Stabilizacja finansowa
    6.Całkowity brak oznak hazardzisty
    7.Drożne kanały dystrybycji cukierków

    5. Musisz miec normalne zrodło dochodów, poker na poczatku nim napewno nie powinien byc i nie bedzie. No mozesz jeszcze miec jakas konkterna kase na pokera ale jezeli to z czasm ma sie stac gra dochodowa to musi byc to spora kasa mysle ze 2000-5000 to minimum. Nie pisze tu o graniu freeroli i budowniu bankrola od 10 zeta bo mnie takie cos by nie interesowało i sam tak nie zaczynalem.

    6. No poprostu nie mozesz byc hazardzista czyli poprawdzie osobą "chorą", jest masa artykułów na temat hazardu i hazardzistów.

    7. Praktycznie to neteller z karta + moneybookers - to minimum, dodatkowo konto w banku raczej nie jedno z dostepem przez net i karta kredytową, mozna rozwazyc czy to konto nie powinno byc w walucie w jakiej grasz - poprostu dostęp do wplat i wyplat powinien byc szybki i kilku kanałowy.

    PS. Jednak dopisał bym jeszcze jako 8 pkt
    8. Decyzja - turnieje czy kesze, wiem ze wielu uzna to za bez znaczenia ale ja uwazam ze ten wybor ma znaczenie. Wybór w sensie gdzie zarabiasz a gdzie sie rozrywasz
    Ostatnio edytowane przez jarsza ; 11-10-2009 o 20:04

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Brzydadzą się butelki do oddawania moczu przy biurku