Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    Ostatnio grajac i kalkulujac vipy na i4 wpadla mi do głowy taka mysl... ( dla niektorych moze to byc smieszne dla innych mniej).

    Wyliczylem, ze ugrywajac 10,000 vipow miesiecznie dostaniemy more less 800E miesiecznie i srednio 250E w rankingu na zakupy.
    Zeby ugrac 10,000 vipow trzeba grac srednio 4-5 godzin dziennie na 4-6 stolach NL50 (a przeciez mozna grac wyzej). Wychodzi srednio 400 vipow dziennie przez tylko 25 dni w miesiacu wiec nie codzinnie trzeba grac .Fakt o tyle istotny ze licze tu tylko kase z samego zwrotu rake, a dokladajac jeszcze wygrane na cashu... ( jednak to pomijam zakladajac ze pod koniec miesiaca bedziemy cashowo na -+ 0 ) takze 800E czyli 3000 PLN to sumka powyzej sredniej krajowej i dla przecietnego Polaka kwota przywoita. W dodatku nie trzeba byc prosem

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    no widzisz jaki swietny pomysl teraz go tylko w zycie wprowadz

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    hehe powiem Ci ze ja jestem w trakcie realizaji :> ale efekty beda widoczne dopiero pod koniec miesiaca zreszta mialem wydatki niezawiazane z pokerem i musze budowac bankroll na NL20 ale juz niebawem wskocze na NL50. Widzialem ze Ty pykasz NL50, nie wiem jak czasowo ale co mam rozumiec ze na cashu jestes na minus?

    Co mnie zastanawia to wielu "wielkich" analitykow z forum gra wyzsze limity i przeciez musza byc na + wiec nie wierze ze nie znajduja paru godzin dziennie na poka chyba lepiej tak zarabiac niz siedziec w robocie 8 godzin lub wiecej za 3k PLN...

    P.S tylko głośno mysle :d

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    no niestey na - ale pretensje z tego powodu moge miec tylko do siebie
    a swoja droga niezle vipow natrzaskales na nl20

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    troche gram wiec vipy same sie robia, na koniec miesiaca chce miec 5k vipow wiec okolo 310E zwrotu rake, do tego z +200E z cashu ( do tej pory 150E :> ) wiec w 500E sie zamkne. Sa tacy ludzie jak Sting co spokojnie na cashu wyciagaja wiecej :>

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    wyciagnac wiecej to nie problem gorzej u mnie z utrzymaniem tego

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    dolicz jeszcze ze grajac po tyle godzin srednio na 4 stolach przez miesiac czasu masz szanse zalapac sie na jakiegos bad bet jackpota wtedy juz w ogole moglbys zapomniec o pracy

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    to nie jest party poker i tutaj bbj waha sie w granicy 10k E a nie 300k $ wiec nie do konca tak by bylo

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    hmm mysle ze jakbys raz w miesiacu i takiego ok 10k zgarnal to by Ci styknelo

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    to nie takie proste

    ja przez ponad 100k rak tylko raz siedzialem na stole z BBJ