Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    132
    no więc najpierw online - 5/10$, czyli na nasze ok 15/30 zł....

    a teraz gra live, w najpowszechniejszym wydaniu, czyli 5/10 zł

    niby wygląda, że online wyżej, ale...

    1. 60 (20$) zł jest uznawany w naszej grze live za "raise z niczym"
    2. 120 (40$) zł jest uznawany w naszej grze live za "standard raise"

    z moich doświadczeń w grze 6-osobowej na 5/10, standardowym raisem jest 40$....

    prosty wniosek, gramy na poziomie 5/10$

    dlaczego więc tak mało live-graczy gra online na tych poziomach?
    ...a jeszcze bardziej interesujące pytanie, dlaczego gracze, którzy na codzień nie grają 5/10$ decydują się na takie gry (a jest ich trochę)? czy gra live predystynuje do jakiejś gry z mniejszym bankrollem, czy jak?

    Tomek

    ps. to jest tylko temat do dyskusji - sam gram czasem w hyacie 25/25 choć na to nie mam ani bankrolla ani doświadczenia
    Ostatnio edytowane przez TomaszKa ; 15-02-2007 o 16:11

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    czasem mi się wydaje że niektórzy bardzo chcą pokazać jacy z nich kozacy i że przegrać kilka tysięcy to dla nich mały pikuś. siadają do stołu - nie szanują pieniędzy i świrują mimo że ich bankrol tak naprawdę na to nie pozwala. ale najwazniejsze że inni tak myslą
    no ale na codzień to chyba tylko w Warszawce tak gracie. ja takie gry widze tylko w czasie weekendów pokerowych więc może się mylę

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    132
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    czasem mi się wydaje że niektórzy bardzo chcą pokazać jacy z nich kozacy i że przegrać kilka tysięcy to dla nich mały pikuś.
    nie wiem, czy to aluzja do mnie, ale jeśli tak, to jeśli byś mnie znał (albo zapytał kogoś kogo znasz z WLHS), to na pewno byś tak nie twierdził. na to, że stać mnie na grę na takim poziomie nic nie poradzę.
    a zdarzyło mi się przegrać kilkanaście tysięcy w wieczór i nie było to miłe, ale była to dobra nauczka.
    pozdrawiam,
    Tomek
    ps. ponieważ w przyszły weekend wybieram się do Wrocka, mam nadzieję, że uda nam się spotkać przy pokerowym stoliku!

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    szczerze mówiąc to nie kojarze Twojego nicka z twarzą... więc nie jest to aluzja do Ciebie.
    a co gry live to może ja strachliwy jakiś jestem ale jakoś łatwiej znoszę przegraną 200$ w necie niż 200zł live... bo tutaj to z portfela już gotowkę wyciągam...
    a co do pokerka we wrocku to serdecznie zapraszam, tylko że w czwartki jest liga a w poniedziałki grywamy SnG, w weekendy rzadko coś gramy...
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 15-02-2007 o 16:52

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    Wersja NLTH jest dostępna w Hyacie tylko w wersji 5/10. Pozostałe limity, czyli 5/5, 25/25, 50/50 są grane w pot limicie. A co do samej gry to gra live jest bardziej luźna niż na necie. Ot i odpowiedź.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    Cytat Zamieszczone przez mario28 Zobacz posta
    Wersja NLTH jest dostępna w Hyacie tylko w wersji 5/10. Pozostałe limity, czyli 5/5, 25/25, 50/50 są grane w pot limicie. A co do samej gry to gra live jest bardziej luźna niż na necie. Ot i odpowiedź.
    nie....na stoliku 25/25 wszystkie inne gry są PL, ale TH jest NL.

    ps. aha, to pisałem ja - TomaszKa z konta Clippera

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    clipcio, texas też pl...

    pozdr
    warsaw

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Tomek niektórzy poprostu chcą spróbować swoich sił, a nuż przyfarci. Widzą też, że nasze stoliki 5/10 zwykle są ultra LAG i siada wtedy taki murek czeka na swoje AA, żeby wpierdolić potem na 64s (pozdrawiam bohatera rozdania ). A czemu nie grają takich stolików w internecie? Głównie z 2 powodów:
    a) preferują gre na żywo
    b) nie mają 100buy-ins, przeczytali za mało książek, PT niedziała im prawidłowo, itp ...

    __
    TT

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    hehe wyczuwam lekka nutke ironii co do wielu graczy w punkcie b) ja moze troche nie na temat ale po kilkumiesiecznej przerwie (brak neta, przeprowadzka do anglii) gram online $0.5/$1 a na zywo £2/£2. Stawki 4 razy wyzsze ale poziom jest nizszy niz na $0.12/$0.25 online. Gdyby poziom byl wysoki to nie siadalbym do gry. Co prawda swingi sa duze ale wrecz nie wypada przepuszczac takiej okazji.