Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Dziękuje :)

  1. #1
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Kolno
    Posty
    130
    Dzięki chłopie za czapke wartą koło 300zł.Lol kiedyś sobie powiedziałem nigdy więcej Boss Medii ale sobie myśle a czemu nie jeden raz? A tu zonk.dwie wpłaty w przeciągu 1h i wszystko pies zjadł.Normalnie dziękuje choć mam nadzieje że czapka dojdzie. Ha .

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Ludzie zaczynaja wachac klej albo mi odbija, bo ostatnio nie bardzo wiem o co chodzi...

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Kolno
    Posty
    130
    raczej tobie odbija bo ja kleju nie wącham idioto...

    Ale jest dobrze odrobiłem wszystko na primie bo tam kosmicznych rozdań nie ma...

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    wyluzuj

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    To musiały być badbeaty niezłe

    Może wkleisz i podzielisz się z nami?

    Ja rano miałem próby przejścia na Party z Bossa i tam to dopiero się cyrki działy

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287

    Jakos twoim komentarzem mnie do tego nie przekonales.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hahah alchemik przegral pewnie przez swoja glupote dlatego nie wrzucil rozdan do tego dwa depozyty w ciagu godziny na kosmiczniie duza sume 50$ :lol:

    a gral pewnie an nl50

    i sie splukał i teraz zwala wine na boss media :lol:
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    Ludzie zaczynaja wachac klej albo mi odbija, bo ostatnio nie bardzo wiem o co chodzi...
    cos w tym chyba jest ostatnio ludzie wrzucaja jakies skopiowane teksty albo pisza o czym nie podajac o jaki room chodzi itd

    mysle ze nie tylko ty nie wiesz o co chodzi :wink:

  8. #8
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Kolno
    Posty
    130
    A gdzie tam jest hand history??Kakashi skoncz pindolic bo swoimi komentarzami nie jestes "zajebisty".
    Seb nie gram na takich stawkach co ty i nie moge sobie pozwolic na strate 1500Euro na gownianym sofcie i4poker tylko po to zeby wygrac jakis hujowy laptop. Wiec mi tu nie czaruj.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    eheheh ciekawa konwersacja :lol:

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Uwazaj, bo przy takich upalach i emocjach moze ci zylka peknac, a tego bysmy chyba nie chcieli nie? :twisted:

    Jakbys uzywal czasem takiego organu wazacego ~1,3kg, zwanego potocznie "mozgiem" to moze bys zauwazyl, ze:

    a)twoj post skierowany jest do wpizdu nie wiadomo kogo (jedyne co wiadomo, ze chodzi o kogos z Celeba).
    Jezeli jest to post skierowany do konkretnej osoby, to nie latwiej uzyc funkcji PM? Nie wiem czy zauwazyles, ale jakos nikt nie odpowiedzial ci bezposredni "alez prosze" - stad konkluzja, ze albo nie wie, ze o niego chodzi albo nie ma zamiaru odpowiadac (z powodow tylko mu znanych).

    b)jest napisany strasznie niechlujnie - widzialem dzieci w przedszkolu, ktore pisza estetyczniej.

    c)nigdzie nie napisalem "Thomas wacha klej", ale jezeli poczules sie urazony no to moze jest w tym ziarnko prawy? :wink: :lol:

    Nie musisz sie meczyc nad odpowiedzia, bo zrobie ci ta przyjemnosc i nie bede w tym temacie juz nic pisal.
    Post ten byl napisany tylko po to, zebys na przyszlosc staral sie reagowac racjonalnie a nie tylko emocjonalnie.

    Pozdrawiam i zycze Wielkich Wygranych.