Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    6
    Witam.
    Opowiem wam moje paczatki w pokerowym swiecie internetowych kasyn.
    Zaczlem grac w pokera na Expekcie kiedy nalezal jeszcze do sieci PRIMA!!!I nie powiem ze zdazaly sie tam dziwne rzeczy,chodzi glownie o koncowki rozdan czesto przegrywalem po rivierze,ale tlumaczylem sobie ,coz zycie zdarza sie.Po odlaczenie sie Expektu przenislem sie na BET 365.I tam sytuacja podobnie sie toczyla fakt bylem do przodu wiec nie narzekalm.Po czasie zaczalem grac na Sportingbet i stwierdzam ze z siecia Prima jest cos chyba nie halo.Na sporting tez sie takie rzeczy zdarzaja ale rzadziej.i tak czesto nie ma draw.Ostatnio gdzies wyczytalem ze poker roomy,maja ustawione ze pojawiaja sie czesto drawy zeby wieksza byla pola a za tym wyzszy rake.Moim zdaniem tak jest w primie.Co o tym sadzicie??Pozdro

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Jasne ze masz racje, wszystkie room'y sa rigged :wink: 8) :lol:

    znów sie zacznie ? :wink:

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    Ja gram na primie, głównie 7 Studa, czasami Omaha, holdem tylko turnieje, i nic dziwnego nie widzę - norma. Rozumiem że można się wkurzyć (np. jak w turnieju $17500 guaranteed - teraz już jako $19K guaranteed twój ace high bluff sprawdzi koleś z king high i na riverze odbierze szansę na czterocyfrową wygraną :lol: :lol: :lol: ) ale trzeba sobie powiedzieć: to jest poker, to jest ryzyko, to są karty.
    Ale i tak zapewne niedługo wstąpię (ponownie) do SB (bez skojarzeń )

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez Gumiś
    Ostatnio gdzies wyczytalem ze poker roomy,maja ustawione ze pojawiaja sie czesto drawy zeby wieksza byla pola a za tym wyzszy rake.
    To Toadie podkręcił softa dla swojego Księciunia

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Gumiś
    Na sporting tez sie takie rzeczy zdarzaja ale rzadziej

    a gdzies indziej czytałem jak ktos narzekał ze to sporting ma takie krecone rozdania


    juz sam nie wiem ktore pokeroomy oszukuja a aktore nie :wink: :wink:

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Ile razy to juz bylo walkowane, ehhhhh....

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Widziałeś gdzieś pokerroom gdzie nie spotkasz udanego draw'a i zawsze wygrywa top układ z flopa :lol: :wink:

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez G-Dave
    Widziałeś gdzieś pokerroom gdzie nie spotkasz udanego draw'a i zawsze wygrywa top układ z flopa :lol: :wink:
    Widziałem 8)

    Raz mi sie tak śniło :lol:

  9. #9
    a powiem szczerze ze tez tak mam
    oczywiscie nei sugeruje ze to jakies oszustwo czy cos... ale zauwazylem, ze na sportingbet wchodzac all in pre flop z lepsza karta niz przeciwnik wygram 9/10 (strzelam ile razy wygram bo nie licze ) a na expekcie, 1/10 wygram... ale bardziej bym to tlumaczyl rownowaga w przyrodzie hehe

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez Drauger
    Cytat Zamieszczone przez G-Dave
    Widziałeś gdzieś pokerroom gdzie nie spotkasz udanego draw'a i zawsze wygrywa top układ z flopa :lol: :wink:
    Widziałem 8)

    Raz mi sie tak śniło :lol:
    Koszmar znaczy się?