Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    Problem dotyczy jak w temacie multitablingu w kaskadzie.

    Mam monitor 17" i zazwyczaj robie tak, ze odpalam stoliki i w miare jak sie otwieraja nowe odswiezam kaskade (ctrl+0).
    Problem jest taki ze przy okolo 25 stolikach rozmiar stolow jest dla mnie za maly i musze mruzyc oczy i ciezej sie skoncentrowac na samej grze.

    Mozna ustawic gdzies rozmiar stolu, tak aby nie zmniejszal sie juz bardziej?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Odpal sobie 25 stołów, ustaw je tak, żeby się całkiem nakładały (tzn. tej samej wielkości jeden na drugim), zapamiętaj ustawienia i problem będziesz miał z głowy.

    Jeśli chodzi o Twoje pytanie - nie widzialem takiej opcji na PS.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez aeniman Zobacz posta
    Odpal sobie 25 stołów, ustaw je tak, żeby się całkiem nakładały (tzn. tej samej wielkości jeden na drugim), zapamiętaj ustawienia i problem będziesz miał z głowy.

    Jeśli chodzi o Twoje pytanie - nie widzialem takiej opcji na PS.
    Ustawianie jeden na drugi ma jeden poważny minus. Załóżmy stackujesz się mając TPTK na flopie z fishem, klikasz allin i już wyskakuje ci następny stół z akcją do podjęcia, nie wiesz nawet jak tamto rozdanie się skończyło, czy fish dostał runner runner kolor czy udało ci się wygrać. Dlatego stacking na party to nuts, kaskada na PS taka sobie... najlepiej chyba mieć 2 monitory i tile tables.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    ja gram sity i nie obchodzi mnie kto wygra ( moze troche xD ). Odpadam wylaczam stol i tyle. Liczy sie decyzja IMO

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    nie wiesz nawet jak tamto rozdanie się skończyło, czy fish dostał runner runner kolor czy udało ci się wygrać.
    a jakie to ma znaczenie dla gry, poza ludzką ciekawością? po sesji sobie sprawdzisz

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Ustawianie jeden na drugi ma jeden poważny minus. Załóżmy stackujesz się mając TPTK na flopie z fishem, klikasz allin i już wyskakuje ci następny stół z akcją do podjęcia, nie wiesz nawet jak tamto rozdanie się skończyło
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    a jakie to ma znaczenie dla gry, poza ludzką ciekawością? po sesji sobie sprawdzisz
    Niby +1, ale ja też wolę zobaczyć finał rozdania. Ja to rozwiązuję tak, że stoły mam w tym samym miejscu, na sobie, na full screen, ale że laptop jest panoramiczny to na bokach mam jeszcze miejsce. Jak mam jakąś zadymę na stole, to go zwyczajnie wysuwam trochę w bok przed kliknięciem decyzji, żeby mi później wystawał i żebym łatwiej mógł na niego zajrzeć.

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    a jakie to ma znaczenie dla gry, poza ludzką ciekawością? po sesji sobie sprawdzisz
    zacznijmy od tego, ze nie kazdemu chce sie sprawdzac, a zwlaszcza tym ktorzy graja sng np 100+ dziennie wtedy takich akcji masz 200-300

    Foka1989

    co do twojego problemu to sciagnij table ninja (30dni trial) - tam jest taka opcja, ze przesuwasz stolik na bok z wybrana przez siebie wielkosc i z powrotem do staku

    na 2+2 masz jeszcze skrypt stackandtile New Free Software: StackAndTile - table layout script for Stars + FTP - Gambling and Poker Software Forum

    ale ja go uzywam tylko po to by wystakowac stoly co do milimetra

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez PreStiaCzeK Zobacz posta
    zacznijmy od tego, ze nie kazdemu chce sie sprawdzac, a zwlaszcza tym ktorzy graja sng np 100+ dziennie wtedy takich akcji masz 200-300
    czyli masz dziennie 200-300 takich akcji, a każda z nich Cie rusza?

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    Chcialem juz sprobowac wczesniej ale bylem wlasnie sceptycznie nastawiony do ustawienia stolow jeden na drugim, ale sprobowalem i musze powiedziec, ze komfort gry nieporownywalnie lepszy.

    Po pierwsze, widze tylko jeden stol i nie trace czasu na latanie wzrokiem po monitorze, przyciski decyzji rowniez w tym samym miejscu, a co najlepsze nie rozprasza gra na innych stolach i mam je w takim rozmiarze jak chcialem.

    Dzieki i polecam jakby ktos mial podobny problem

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    czyli masz dziennie 200-300 takich akcji, a każda z nich Cie rusza?
    oczywiscie ze nie, w ogole nie w tym point - na to juz sie uczulilem

    przez takie jechanie na pelnym auto-pilocie tracisz ostatnia garstke funu z tej gry (jesli jakakolwiek masz )

    po 2. tracisz wartosc nie dostosowujac range'u do swoich przeciwnikow bo nie widzisz allina