Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Hej.
    W pokera gram od okolo roku, wlasciwie tylko cash games. Najpierw byl paradise, potem party, a teraz przeszedlem do pokespoker (pokerroom network), bo party sux.
    Ostatnio mysle zeby moze sprobowac pograc troche turnieji. I tu moje pytania:

    1) Gdzie? Cash games aktualnie gram na poziomie nl200. Jaka wysokosc buy-in do turnieji bylaby dla mnie odpowiednia? I gdzie grac? Pierwszy na mysl przychodzi PS, zwlaszcza ze rakeback przy turniejach nie jest tak wazny, ale podobno tam jest wysoki poziom graczy...

    2) Czy? No wlasnie. Czy ktos z Was regularnie gra turnieje w sieci? Jak na tym wychodzicie? Czytalem ze bankroll turniejowy to powinno byc 50-100 buyinow, a aby wychodzic na tym sensownie do przodu to trzeba miec ponad 10% ITM. Czy tak naprawde jest? I czy w zwiazku z tym trzeba bardzo dlugo czekac zeby byly efekty? Bo sadze, ze granie w turniejach daje profit w jeszcze dluzszej perspektywie, niz cash games. Bo chodzi mi tu o robienie dlugoterminowego profitu, a nie sprobowanie sobie 5 turnieji i tyle.


    Poza odpowiedziami na moje pytania, dyskusja w okolicach tematu takze mile widziana

    Pozdro
    Grasiu

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Ja tak około tematu, pokespoker jest obsługiwany przez Futurebet (cashier). Przez ostatnie 2 mies. mialem duuuuuze problemy z wyplatami od nich (gralem w Bayou, inna skorka Ongame). Mieli problemy z plynnoscia finansowa. Na wyplate czekalem miesiac (!!!). Generalnie nie polecam, to samo poczytasz na 2+2 albo BW. Futurebet sux!
    Może juz im wszystko dziala, ale zawsze moze sie cos spieprzyc znowu wiec po co ryzykowac...

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    OFF TOPIC (mozna by ten i powyzszy post przeniesc do osobnego watku "Bezpieczenstwo wplat do sieci Ongame")

    Uuuu... troche mnie przestraszyles, ale nie za bardzo. 2+2 czytam, Pokes Poker to skin Ongame zalozony wlasnie przez 2+2era. I nie natrafilem tam na jakies specjalne ostrzezenia przed nim. http://forumserver.twoplustwo.com/sh...Number=6618536 - w tym watku PokesPoker wyjasnia, ze cashier jest u nich niezalezny i tylko korzysta z softu FutureBet. Ja wierze, ze u nich jest wszystko bezpieczne.

    Na Pokes Poker daja mi bardzo porzadny rakeback, a ze wzgledu na poziom (brak poziomu) graczy zdecydowanie chce grac w sieci Ongame. Aktualnie wyrabiam tez bonus 1000+nano w Hollywood.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    to w koncu dadza tego nano do PL czy nie? ktos to moze potwierdzic ze na pewno tego do nas nie wysla??

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    warebel ten nano to kupujesz za punkty w ich sklepiku a nie ze to jest bonus

    wiec jesli inne rzeczy wysylaja zagranice to nano pewnie tez podkreslam jesli bo nie wiem czy inne rzeczy wysyalja za rgacnice

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    no wlasnie podobno nie wysylaja nano, a wszystko inne tak, nawet chipsety, co dla mnie jest troche niezrozumiale, bo w koncu porownac wage walizki pelnej zetonow do malego grajacego pudeleczka... ehhh
    a co do tego za co to kupujesz to wiem ze wymieniasz te zrobione punkty na to pudlo, ale to wlasnie jest dodatek do bonusa, bo tyle akurat ich potrzeba