Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Witam,

    Przeglądając forum zauważyłem, że trochę ludzi gra bet365. No więc i ja założyłem sobie tam konto. Wpłaciłem $50 za pomoca karty i doznałem szoku - dostałem od nich email-a z żądaniem przesłania im kserokopii lub skanów mojej karty (!!), paszportu/prawa jazdy oraz rachunku za "utilities" (czyli prąd, gaz etc.). Na początku myślałem że to jakieś jaja, bo w 4 innych poker roomach nikt nie robił takich problemów. No, ale nieźle mi szło i wczoraj wieczorem chciałem wycofać zainwestowane $50. Okazało się, że jest to niemożliwe, ponieważ "autoryzacja" moich depozytów jest w toku. Czyli sytuacja jak w firmie ubezpieczeniowej - pieniądze pobierają w trybie ekspresowym, ale przy wypłacie zawsze są jakieś problemy. Nie mogę też zmienić formy płatności np. na Netellera. Czy ci z Was którzy używali karty do rozliczeń z bet365 również mieli takie problemy?

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    LOL... Dzięki za info, chciałem tam wpłącić w weekend pieniążki włąśnie kartą ale chyba się powstrzymam, tym bardziej, ze nie mam 18 jeszcze i w przypadku chęci zweryfikowania mnie miałbym kłopot

    Jednak zostane przy SB i BaW

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Oto w jaki sposób przebiegała i zakończyła się moja współpraca z bet365:

    Wysłałem im skany karty, paszporu i (co IMO ważne) dowodu i po prawie trzech dniach dniach pytam się ich dlaczego nie dostałem odpowiedzi.

    Dostaję odpowiedź:
    [.....]
    Dear Mr XXXXX YYYYY,

    Thank you for your email.

    I can confirm that we have received a copy pf your card and Id as well
    as the authorisation statements, However, we have not received a copy of
    your address confirmation. Pleas provide a copy of your address
    confirmation in the form of a utility bill at your earliest convenience.
    [.....]


    No to ja im piszę:
    [.....]
    Dear Sirs,

    I cannot provide a utility bill because I am not the owner of the
    flat where I live. Although my address is stated on my ID card -
    this is the most important document in Poland.

    Sincerely,
    XXXXX YYYYY
    [.....]

    No to oni odpisują:
    [.....]
    Dear XXXXX YYYYY,

    Thank you for your reply.

    I can confirm that we do require a copy of a utility bill. If you could send a copy of your credit card bill showing a payment made to bet365 this would be an appropriate proof of address.
    [.....]

    No to ja wysyłam im poniższego mejla i jednocześnie zlecam w Inteligo wysyłkę pod adres supportu potwierdzeń moich (już rozliczonych) płatności do bet365:
    [.....]
    Dear Sirs,

    In the attachement you can find the screenshot of my account history. I have also ordered my bank to send you by email digitally signed copies of these two transactions.

    Sincerely,
    XXXXX YYYYY
    [.....]

    Dostaję odpowiedź:
    [.....]
    Dear Mr YYYYY,

    Thank you for your e-mail.

    Please be advised that we will not be able to accept your documentation as there is no indication of your address.

    Please be advised to send in either a utility bill or bank statement where your address is visible.

    Thank you for your cooperation in this matter.
    [.....]

    No i w końcu wysyłam im moją odpowiedź z podziękowaniem za współpracę:
    [.....]
    People,

    Where do you live? Have you ever heard about Internet banking? No paper documents, no queues, etc. You require a customer send you a copy of his credit/debit card. But have you ever heard about virtual credit/debit cards issued by some banks exclusively for payments in the Internet? A customer has then no plastic, only the "card" number. Has somebody ever required you to provide copy of your card, passport and a utility bill when you has been buying a book in a Internet bookshop or making a deposit in a *normal* poker room (such as Pacific Poker or Littlewoods Poker)? My address is on my ID card which I have send to you, but for some reason you cannot understand that. But it does not matter now. Fuck my 50 dollars and fuck you swindlers.
    [.....]

    Oprócz tych zainwestowanych $50 miałem tam jeszcze wygrane prawie $60 + ewentualne $50 za bonus który wyrobiłem, ale nie kasa nie mogła być mi wypłacona ze względu na tą idiotyczną autoryzację. :-/

    Zdecydowanie nie polecam nikomu bet365. A przynajmniej robienia tam depozytów za pomocą karty.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Bełchatów
    Posty
    217
    przecież to jest qrwa żart jakich mało
    popierdoleni są ci ludzie w tym bet365 i te ich zjebane zasady

    jak widać - polacy nie są mile widziani bo wpłacają mało kasy :?

  5. #5
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Nie chce nic mowic ale chyba troszeczke sie pospieszyles ze swoim fuck my money ...

    W innych roomach wystarczy dodac wyciag z karty, czyli wyslane od inteligo account history czyli billing, ktory nawet sam mozesz sobie w kazdej chwili zamowic w inteligo... A tam masz co trzeba, swoje dane, numer konta i wyslana kase na bet...

  6. #6
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Swoja droga JDX nie wiem w jakim swiecie zyjesz ale zapewniam, ze kazdy "internet banking" ma swoj papierowy odpowdnik w cyfrowym... Nie wkurzaj sie ale czasem lepiej spytac wyczekac niz wyjebac w bloto 110 $ jak doczytalem...

  7. #7
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Chociaz moze ja czegos nie zrozumialem ... ?

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Macia
    Chociaz moze ja czegos nie zrozumialem ... ?
    Dobrze zrozumiałeś.

    Wiem że banki "internetowe" mogą wystawić papierowe kopie transakcji; mógłbym im wysłać nawet kopię mojej umowy z Inteligo, ale problem w tym, że nie trzymam jej w miejscu mojego zamieszkania. Bo i po co? Zresztą z kopiami dokumentów które im wysłałem miałem kłopot, ponieważ musiałem iść do punktu xero i odstać swoje w kolejce - centrum Warszawy, blisko Politechniki i mnóstwo studentów kserujących wszystko co popadnie. Karty płatnicze i banki inetrnetowe wymyślono po to, aby ułatwiać, a nie utudniać ludziom życie. W każdym bądź razie IMO nie ma co zadawać się z palantami za wszelką cenę. :-/ Tym bardziej że pogrywam sobie w czterech innych pokerroom-ach i nikt nigdy nie żądał ode mnie takich rzeczy. A $110? Trochę szkoda, ale nie jest to kwota po której będę rozpaczał. $1100 to byłoby co innego.

    BTW. A w jakich to jeszcze roomach chcą, aby im wysyłać jakieś dodatkowe dokumenty? Chciałbym wiedzieć co należy omijać.

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez jdx
    Wiem że banki "internetowe" mogą wystawić papierowe kopie transakcji;
    też mam Inteligo, nie wysyłają ci na majla wyciągu miesięcznego? Tam jest twój adres (u góry po prawej) i pozycja, w której widać twoją wpłatę do tego pokerroomu, wysyłałeś im coś takiego? Bo wyczytałem że niby coś takiego wysyłałeś, ale ci odpisali że tam nie było adresu, sęk w tym że na wyciągu on jest.

    ps. dla zasady nie powinieneś im opuszczać; poza tym zamiast epitetów powinieneś napisać że opiszesz ten fakt na największych forach pokerowych i na rpg, niech stracą potencjalnych klientów

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Melipone
    Cytat Zamieszczone przez jdx
    Wiem że banki "internetowe" mogą wystawić papierowe kopie transakcji;
    też mam Inteligo, nie wysyłają ci na majla wyciągu miesięcznego? Tam jest twój adres (u góry po prawej) i pozycja, w której widać twoją wpłatę do tego pokerroomu, wysyłałeś im coś takiego? Bo wyczytałem że niby coś takiego wysyłałeś, ale ci odpisali że tam nie było adresu, sęk w tym że na wyciągu on jest.

    ps. dla zasady nie powinieneś im opuszczać; poza tym zamiast epitetów powinieneś napisać że opiszesz ten fakt na największych forach pokerowych i na rpg, niech stracą potencjalnych klientów
    Wyciągi wysyłają, tylko że ten wyciąg za październik będę miał 19 listopada. A może nawet 19 grudnia, bo depozyt robiłem pod koniec października, ale transakcja została rozliczona już w listopadzie. W każdym bądź razie Inteligo może wysłać na wskazanego emaila potwierdzenie wskazanej transakcji (w ostatniej kolumnie historii rachunku wybierasz opcję "email"). Problem w tym że na tym potwierdzeniu nie ma adresu właściciela rachunku. :-/ A głąby z bet365 za nic nie chcieli zrozumieć że mój adres jest na skanie mojego dowodu osobistego. Z drugiej stronu może nie wiedzieli co to jest, bo w UK nie ma czegoś takiego jak DO.

    Co do odpuszczania, to musiałem to zrobić ponieważ muszę po prostu oszczędzać moje nerwy.